reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak podkosmówkowy 13 tc.

Dominika666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
44
Wiem, że ten temat się już przewijal, ale chyba potrzebuje wsparcia....
Jestem w trzeciej ciąży. Pierwsza to była bajka poza przelezana końcówka ale bez zagrożenia życia dziecka. Druga krwiak wielkości pomarańczy który się urwał w 18tc pociągnął ciąże i odeszły mi wody. Największy koszmar w życiu...
Po dwóch latach postanowiłam spróbować i znowu to samo krwiak 5x1,2cm... Niby nie najgorzej bo usytuowany przy ujciu ale tamten też taki był. Lekarz mówi, że leżeć nie stresować się i będzie ok że wielkością nie starszy tak bardzo, ale nie jestem pewna. Biorę duphaston i magnez.
Potrzebuje trochę historii na pozytywne myślenie, bo wiem że to ważne ale to najcięższych ogarnąć.
 
reklama
Kiedy ja miałam krwiaka ( przy konflikcie ) , lekarz uprzedził, że mogą być właśnie krwawienia, plamienia, brudzenia. I kazał obserwować ew kolor , że jakby leciała żywa krew to do szpitala bo to może być zagrożenie życia dziecka (w moim przypadku to krwiak by się oderwal razem z lozyskiem)
Dlatego zapytałam czy mają konflikt.
Niestety taka wersja się spełniła się w mojej drugiej ciąży :( mam nadzieję że w tej to już koniec plamień bo to już 17 tydzień i prawie nie plamie.
 
reklama
Jakoś w 7tc po obfitym krwawieniu żywą krwią. Ok. 12 tc już był malutki, ale znowu zaczęłam krwawić i wtedy narósł do tych 8x4x3 cm w 13-14 tc.

Dziękuję... U mnie wciąż 8 cm na ok 1,6. To 16t2d, plamienia tylko małe co kilka dni. Plus ból podbrzusza. @aspekt Ty lezalas czy chodziłaś? No ja leże cały czas, po chodzeniu np. Do lekarza na drugi dzień pojawiają się plamienia delikatne brązowe i nie wiem czy chodzić czy leżeć..
 
@Dominika666 jak po wizycie?
Ja też dzisiaj miałam, ale krwiaka nie mierzył, stwierdził, że nie ma to znaczenia bo już jest inna struktura, wypełniona jakimś hmm płynem i to jest ok
Moim zdaniem inna struktura to znaczy że się organizuje i nie ma tam krwi tylko już będzie się wchłanial :) będzie dobrze.
U mnie krwiak się opróżnil całkiem we czwartek nie było po nim śladu i oficjalnie mogę chodzić :D bez szaleństw jeszcze bo w sumie nawet bym nie dała rady kondycji zero po 7 tygodniach leżenia :p
 
reklama
Dziękuję... U mnie wciąż 8 cm na ok 1,6. To 16t2d, plamienia tylko małe co kilka dni. Plus ból podbrzusza. @aspekt Ty lezalas czy chodziłaś? No ja leże cały czas, po chodzeniu np. Do lekarza na drugi dzień pojawiają się plamienia delikatne brązowe i nie wiem czy chodzić czy leżeć..
U mnie tez zawsze bo jakimś ruchu i rano było tego najwięcej... A bóle podbrzusza mogą być ze stresu albo też mogą się więzadła rozciagac. Ja do dzisiaj biorę po 3 tabletki dziennie Megne B6 forte bo też wszystko ponapinane.
 
Do góry