reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak podkosmówkowy 13 tc.

Dominika666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
44
Wiem, że ten temat się już przewijal, ale chyba potrzebuje wsparcia....
Jestem w trzeciej ciąży. Pierwsza to była bajka poza przelezana końcówka ale bez zagrożenia życia dziecka. Druga krwiak wielkości pomarańczy który się urwał w 18tc pociągnął ciąże i odeszły mi wody. Największy koszmar w życiu...
Po dwóch latach postanowiłam spróbować i znowu to samo krwiak 5x1,2cm... Niby nie najgorzej bo usytuowany przy ujciu ale tamten też taki był. Lekarz mówi, że leżeć nie stresować się i będzie ok że wielkością nie starszy tak bardzo, ale nie jestem pewna. Biorę duphaston i magnez.
Potrzebuje trochę historii na pozytywne myślenie, bo wiem że to ważne ale to najcięższych ogarnąć.
 
reklama
reklama
Ja już po wizycie. Wielkość taka sama krwiaka, ale zaczynaja być widoczne zwloknienia i jest już troszkę jaśniejszy. Ale plamień nadal nie ma
trzeba być dobrej myśli. Z tego co czytałam sporo dziewczyn miało krwiaki które nie dawały objawów i się wchloneły. Wszystko wskazuje na to że już jesteście na dobrej drodze żeby się wchlonał :)
 
Hej dziewczynki. Mam pytanko ;( w sobotę trafilam na izbę z silnym krwawieniem jestem teraz w 8t5d ciazy. W sobotę byl 8t1d, juz myślałam, że jest po wszystkim ale serduszko dzidzi biło, ale wielkość dzidzi wynosila 7t4d...jakos malo rosnie ;( wczesniej wiek ciąży byl o 1 dzien do tyłu a teraz 3-4dni... Kurde martwie sie i to bardzo :( spedzilam w szpitalu 3 dni, krwawienie ustapilo, teraz czasami plamie na brązowo i to wszystko, mam cały czas leżeć, nawet usg mi nie zrobili na wyjscie do domu. Miała któraś z was tak, ze dzidzi przez krwiaka zwolnilo ze wzrostem ale sie udało?? ;( moj krwiak jest zaraz nad szyjka macicy i jego wielkość to 17×9mm.
 
Hej dziewczynki. Mam pytanko ;( w sobotę trafilam na izbę z silnym krwawieniem jestem teraz w 8t5d ciazy. W sobotę byl 8t1d, juz myślałam, że jest po wszystkim ale serduszko dzidzi biło, ale wielkość dzidzi wynosila 7t4d...jakos malo rosnie ;( wczesniej wiek ciąży byl o 1 dzien do tyłu a teraz 3-4dni... Kurde martwie sie i to bardzo :( spedzilam w szpitalu 3 dni, krwawienie ustapilo, teraz czasami plamie na brązowo i to wszystko, mam cały czas leżeć, nawet usg mi nie zrobili na wyjscie do domu. Miała któraś z was tak, ze dzidzi przez krwiaka zwolnilo ze wzrostem ale sie udało?? ;( moj krwiak jest zaraz nad szyjka macicy i jego wielkość to 17×9mm.
Kochana pamiętaj, że nie każdy aparat USG jest taki sam. Różnie mogą pokazywać. Odpoczywaj i leż jak najwięcej. Najważniejsze, że serduszko bije a z dziadem ( kwiatkiem ) dasz sobie radę.
 
No właśnie to samo usłyszałam od lekarza, ze to moze zależeć od aparatu usg jak i ręki lekarza ktory mierzy dzidziusia...w sumie można sie pomylić jesli chodzi o mm...tak sobie to tłumaczę.
Kochana pamiętaj, że nie każdy aparat USG jest taki sam. Różnie mogą pokazywać. Odpoczywaj i leż jak najwięcej. Najważniejsze, że serduszko bije a z dziadem ( kwiatkiem ) dasz sobie radę.
 
No właśnie to samo usłyszałam od lekarza, ze to moze zależeć od aparatu usg jak i ręki lekarza ktory mierzy dzidziusia...w sumie można sie pomylić jesli chodzi o mm...tak sobie to tłumaczę.
Teraz tylko myśli, że wszystko będzie dobrze. Zero czarnych myśli. Ja tylko tak myślałam. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że ciąża źle się skończy mimo, że wszyscy lekarze nie dawali szans na utrzymanie ciąży. Zarówno ja jak i maleństwo nie poddaliśmy się. I 22.10 młody kończy 3 latka
 
Bardzo się cieszę, że u Ciebie skończyło sie happy endem. Historia na pokrzepienie serc. Wszystkiego najlepszego dla Twojego synka.
Teraz tylko myśli, że wszystko będzie dobrze. Zero czarnych myśli. Ja tylko tak myślałam. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że ciąża źle się skończy mimo, że wszyscy lekarze nie dawali szans na utrzymanie ciąży. Zarówno ja jak i maleństwo nie poddaliśmy się. I 22.10 młody kończy 3 latka
 
Hej dziewczynki. Mam pytanko ;( w sobotę trafilam na izbę z silnym krwawieniem jestem teraz w 8t5d ciazy. W sobotę byl 8t1d, juz myślałam, że jest po wszystkim ale serduszko dzidzi biło, ale wielkość dzidzi wynosila 7t4d...jakos malo rosnie ;( wczesniej wiek ciąży byl o 1 dzien do tyłu a teraz 3-4dni... Kurde martwie sie i to bardzo :( spedzilam w szpitalu 3 dni, krwawienie ustapilo, teraz czasami plamie na brązowo i to wszystko, mam cały czas leżeć, nawet usg mi nie zrobili na wyjscie do domu. Miała któraś z was tak, ze dzidzi przez krwiaka zwolnilo ze wzrostem ale sie udało?? ;( moj krwiak jest zaraz nad szyjka macicy i jego wielkość to 17×9mm.

Twój krwiak jest mały i w dobrym miejscu. Będzie ok :-) jakie masz zalecenia?
 
reklama
Mam caly czas leżeć, tylko wstawać do wc i mam brać duphaston 2x1. Dziewczyny boje sie...za miesiąc kończę 30 lat...7 lat staraliśmy sie z mężem o pierwsze dziecko, teraz sie udalo po stymulacji owulacji i takie coś sie dzieje :( panicznie sie boję. Za tydz ide do gina na kontrolę, zobaczymy czy serduszko dalej biję czy znowu bede jałową krową jak mnie teściowa raz nazwała :(
Twój krwiak jest mały i w dobrym miejscu. Będzie ok :-) jakie masz zalecenia?
 
Do góry