reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak podkosmówkowy 13 tc.

Dominika666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
44
Wiem, że ten temat się już przewijal, ale chyba potrzebuje wsparcia....
Jestem w trzeciej ciąży. Pierwsza to była bajka poza przelezana końcówka ale bez zagrożenia życia dziecka. Druga krwiak wielkości pomarańczy który się urwał w 18tc pociągnął ciąże i odeszły mi wody. Największy koszmar w życiu...
Po dwóch latach postanowiłam spróbować i znowu to samo krwiak 5x1,2cm... Niby nie najgorzej bo usytuowany przy ujciu ale tamten też taki był. Lekarz mówi, że leżeć nie stresować się i będzie ok że wielkością nie starszy tak bardzo, ale nie jestem pewna. Biorę duphaston i magnez.
Potrzebuje trochę historii na pozytywne myślenie, bo wiem że to ważne ale to najcięższych ogarnąć.
 
reklama
reklama
U mnie raczej nie rośnie od tych 3 tygodni, jest podobnej wielkości, w zależności od tego kto mierzy...
Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Ja sobie zawsze powtarzałam, że przyjdzie czas, że będzie to tylko wspomnienie. I jest 3 ciążę z krwiakami i 3 dzieciaków jest. Także w moim przypadku leżenie, leki i pozytywne myślenie. Stres nie działa dobrze. Miałam w 3 ciąży sytuacje, że synek mi się rozchorowal miał biegunkę i chcieli mi go zabrać do szpitala, mój mąż ma pracę wyjazdowa, akurat go nie było ja leżąca. Mega stres zaraz byłam w szpitalu z krwotokiem. Także jak najwięcej spokoju
 
Pewnie, staram się. Tylko w jakiś sposób ucieszyłam się z brązowego plamienia a tu okazało się, że jednak polip się zrobił. Gdybym poprzestała na badaniu na izbie i tylko USG to bym nawet o polipie nie wiedziała.
 
Pewnie, staram się. Tylko w jakiś sposób ucieszyłam się z brązowego plamienia a tu okazało się, że jednak polip się zrobił. Gdybym poprzestała na badaniu na izbie i tylko USG to bym nawet o polipie nie wiedziała.
Mi się długo krwiak wchłaniał w 1 ciazy do 18 tc plamilam a całkowicie się wchłonął coś koło 20 córka ma już 9 lat, w 2 plamilam do 16 tygodnia opróżnił się a reszta się wchłonęła coś koło 18 tygodnia i w 3 ciąży plamilam do 16 tygodnia opróżnił się i go nie bylo. W 3 ciąży też brałam najwięcej leków ale to przez to, też że w 2 ciąży od 25 tc zaczęły mi się przedwczesne skurcze
 
ja dziewczynki nadal leżę, bylam dzisiaj u gina zobaczyć czy wszystko jest ok, czy serduszko bije i jak tam jest z tym moim krwiakiem. Więc z dzidzią jest wszystko ok, serduszko bije, dzisiaj jest moj 9t1d a dzidzia ma 23mm, tydz temu bylo 11 mm wiec prawidlowo rośnie. A krwiak tydz temu miał prawie 2 cm teraz jest 9mm wiec sie zmniejsza. Dzięki Bogu! Lekarz powiedział, że będę jeszcze przez jakis czas plamic na brązowo bo krwiak sie musi oczyścić. Niby nie kazał mi leżeć caly czas tylko sie oszczędzać ale poleże jeszcze na wszelki wypadek. Nastepna wizyta za 2 tyg. Kamień spadł mi z serca bo bałam sie o serduszko...ale maluszek jest silny. Powodzenia dla was kochane.
20191012_125015.jpeg
 
ja dziewczynki nadal leżę, bylam dzisiaj u gina zobaczyć czy wszystko jest ok, czy serduszko bije i jak tam jest z tym moim krwiakiem. Więc z dzidzią jest wszystko ok, serduszko bije, dzisiaj jest moj 9t1d a dzidzia ma 23mm, tydz temu bylo 11 mm wiec prawidlowo rośnie. A krwiak tydz temu miał prawie 2 cm teraz jest 9mm wiec sie zmniejsza. Dzięki Bogu! Lekarz powiedział, że będę jeszcze przez jakis czas plamic na brązowo bo krwiak sie musi oczyścić. Niby nie kazał mi leżeć caly czas tylko sie oszczędzać ale poleże jeszcze na wszelki wypadek. Nastepna wizyta za 2 tyg. Kamień spadł mi z serca bo bałam sie o serduszko...ale maluszek jest silny. Powodzenia dla was kochane.Zobacz załącznik 1033025
I takie wiadomości to ja lubię. Maluszek silny i uparty. Brawo. Z każdą wizytą będzie coraz lepiej
 
U mnie jednak się nie oczyszcza. Powiedz proszę, czy jak miałaś te 8 cm to miałaś plamienia? Bo mnie najbardziej martwi ich brak...
Hej. Krwiak może się albo wchłonąć sam bez żadnych plamień czy krwawienia bądź może się oczyścić czyli jego resztka wyleci w postaci plamienia. Ja miałam krwiaka i się wchłonąl sam. Także spokojnie, to dobry znak, że nie masz planień ani nic.
 
reklama
No i znowu się zaczęło. Wczoraj od wieczora ból brzucha i zaczęło lecieć. Na szczęście podchodzi to pod brązowy kolor, ale u mnie koreluje to z bólem podbrzusza... Nie wiem, czy wpływ ma na to, że wczoraj wyszłam z domu ale znów krwawienie większe. Krew bordowo-brazowa...
 
Do góry