reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w 12tyg

Ingi94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Grudzień 2020
Postów
32
Potrzebuję wsparcia,
Dostałam 2tyg nakaz leżenia że wzgl na dość duży krwiak naciskający na dziecko.
Mam w domu 2latka i mimo pomocy zewnątrz i cudownego męża sobie tego nie wyobrażam 😭
 
reklama
Miałam dziecko niespełna 2-letnie i dużego krwiaka. Nie było powiedziane, że muszę leżeć, ale w praktyce nie mogłam niczego robić w domu ani przy dziecku, bo dostawałam krwawienia i krwiak narastał. Poprosiliśmy o pomoc babcie oraz płaciliśmy niani za opiekę.
 
Potrzebuję wsparcia,
Dostałam 2tyg nakaz leżenia że wzgl na dość duży krwiak naciskający na dziecko.
Mam w domu 2latka i mimo pomocy zewnątrz i cudownego męża sobie tego nie wyobrażam 😭
Kochana jedyne lekarstwo to brak wysiłku, żadnego podnoszenia nawet czajnika, nie schylaj się, niczego nie podnoś z podłogi. Tylko szybki prysznic unikaj ciepłych kąpieli, zatwardzenia ( buraczki gotowane najlepsze:-). Na toalecie staraj się nie przeć. I leż jeśli tak ci lekarz kazał. Trzeba stanąć na głowie żeby sie udało bo w tym przypadku dużo od Ciebie zależy. Ja miałam dużego krwiaka, zmniejszył się znacząco. Już nie zagraża dziecku. Jak nie dasz rady w domu to połóż się do szpitala, wiele kobiet tam leży nie raz prawie całą ciążę.
 
Do góry