reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

Witam Was dziewczyny.
Podbijam wątek, bo oczywiście szukam wszędzie informacji na temat krwiaka podkosmówkowego. U mnie wykryty w 6 tygodniu o wielkości niecałych 2 cm. Dostałam zalecenia aby cały czas leżeć, wstawać tylko do wc i na posiłek oraz 3x1 duphaston. Nie plamię. Za tydzień mam kolejną wizytę, boję się przeogromnie ale jedynie co mogę zrobić to leżeć i czekać.
Widzę, że wiele historii jednak kończy się pomyślnie i krwiaki się wchłaniają.
Ja też w 6t dostałam krwawienia i to dość silnego, krwiak był zaraz obok pęcherzyka ciążowego. Leżenie +Duph 3x. Po 2tyg wizyta szczęśliwa bo krwiak się usunął i w pęcherzyku biło serduszko.
Obecnie jestem w 10tygodniu i znowu leżę bo przedwczoraj ponownie dostałam krwawienia. I znowu biorę Duph x3 i leżę 😊👍
Leżenie oznacza leżenie, wstajesz tylko żeby zjeść i się napić i jak idziesz do WC. Zero jakichkolwiek prac, nawet tych domowych.
Mam nadzieję że w domu masz kogoś kto ci pomoże wszystko ogarnąć ?
 
reklama
Witam Was dziewczyny.
Podbijam wątek, bo oczywiście szukam wszędzie informacji na temat krwiaka podkosmówkowego. U mnie wykryty w 6 tygodniu o wielkości niecałych 2 cm. Dostałam zalecenia aby cały czas leżeć, wstawać tylko do wc i na posiłek oraz 3x1 duphaston. Nie plamię. Za tydzień mam kolejną wizytę, boję się przeogromnie ale jedynie co mogę zrobić to leżeć i czekać.
Widzę, że wiele historii jednak kończy się pomyślnie i krwiaki się wchłaniają.
Hej, ja w 14 tygodniu zaczelam krwawic w nocy. Tez myslalam, ze juz po wszystkim, zwlaszcza, ze poprzednia ciaze stracilam. Na 2 dzien okazalo sie, ze mam 2 spore krwiaki. Dostalam progesteron dopochwowo na miesiac. Przez ten czas krwiaki caly czas sie opróżnialy(plamiłam) . Dzis mam zdrową 13 miesieczna córkę. Trzymam kciuki za Was❤️
 
Hej u mnie w 17 tygodniu zidentyfikowano dwa krwiaki podowodniowe. Czy któraś z was miała takie krwiaki? Czy wiecie jak szybko powstają?(dzien? Czy pare godzin?) lekarz powiedział mi ze na tym etapie nie powinnam Kiec w ciąży krwiaków tego typu . Serduszko bije małemu dobrze . Leżę wszpitalu 2 tygodnienjuz . Macie doświadczenie z krwiakami tego typu?
 
Hej u mnie w 17 tygodniu zidentyfikowano dwa krwiaki podowodniowe. Czy któraś z was miała takie krwiaki? Czy wiecie jak szybko powstają?(dzien? Czy pare godzin?) lekarz powiedział mi ze na tym etapie nie powinnam Kiec w ciąży krwiaków tego typu . Serduszko bije małemu dobrze . Leżę wszpitalu 2 tygodnienjuz . Macie doświadczenie z krwiakami tego typu?
Niestety ja nie pomogę. Miałam krwiaka ale podkosmówkowego (około 6tc), który na szczęście wchłonął się samoistnie. Dużo zdrówka 🙂
 
Do góry