reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

Szyszka kata

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2020
Postów
15
Witam kobietki. Piszę do Was drzacymi palcami. A mianowicie jestem w 3 ciąży 2 poprzednie niestety zakończyły się poronieniem. Teraz 8 tydzień i w piątek w nocy dostałam nagle obfitego krwawienia i wyszedł skrzep dość spory. Byłam przerażona że to już najgorsze. Po konsultacji z lekarzem poczekalam do rana i pojechałam na IP. Okazało się że z dzidzia jest okej a wykryto i mnie krwiak 1 cm na 1.5 cm. I wrócilam do domu duphaston 3x1 i leżenie. Lekarz oszacowal szansę 50 na 50 z donoszeniem ciąży. Był ktoś może w podobnej sytuacji jak to się skończyło. Może ktoś mi coś więcej powiedzieć. Dodam jeszcze to że cały czas praktycznie mam brązowe plamienie to normalne?
 
reklama
Ja miałam krwiaka na początku ciąży. Dostałam luteinę i miałam leżeć i się oszczędzać. Miewałam też plamienia. Ciąże donosiłam. Mam synka także spokojnie jak będziesz się stosować do zaleceń lekarza i będziesz dużo odpoczywać to jest bardzo duża szansa na donoszenie ciąży. Pozdrawiam.
 
Ja miałam krwiaka na początku ciąży. Dostałam luteinę i miałam leżeć i się oszczędzać. Miewałam też plamienia. Ciąże donosiłam. Mam synka także spokojnie jak będziesz się stosować do zaleceń lekarza i będziesz dużo odpoczywać to jest bardzo duża szansa na donoszenie ciąży. Pozdrawiam.
Miewalas też pobolewanie brzucha?
 
Jakiś wysyp tych krwiaków chyba. Ciągle wątki o krwiaku. U mnie też krwiak stwierdzony w 6 tygodniu. Dostalam cyclotgest 400 mg i zastrzyki prolutex 25. Na kontroli w 9 tygodniu wyszło że krwiaka prawie nie ma. Leki drogie ale skuteczne. Zapłaciłam prawie 840 zl
 
Tez mialam krwiaka ale sie wchłoną. Nigdy nie mialam plamien. Chyba wiele zalezy od jego lokalizacji ale czesto sie wchlaniaja - tak bylo w moim przypadku. Po 2 tyg juz go nie bylo, córka urodzila sie zdrowa :) badz dobrej mysli, zycze zdrowka i pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Jakiś wysyp tych krwiaków chyba. Ciągle wątki o krwiaku. U mnie też krwiak stwierdzony w 6 tygodniu. Dostalam cyclotgest 400 mg i zastrzyki prolutex 25. Na kontroli w 9 tygodniu wyszło że krwiaka prawie nie ma. Leki drogie ale skuteczne. Zapłaciłam prawie 840 zl
Pierwszy raz się z tym spotkałam. A Tobie to lekarz zlecił? Ja przyjmuje od początku ciąży neoparin
 
Pobolewanie brzucha to normalne w ciąży niekoniecznie jest to z krwiakiem związane. Mnie podbrzusze bolało przez całą ciąże i nic złego się nie działo tylko ja miałam mięśniaka w macicy oprócz krwiaka, który ku zdziwieniu mojej lekarki zniknął po porodzie, a właściwie synek go wypchnął wychodząc na świat. Krwiak albo się wchłonie albo właśnie w postaci skrzepów wyjdzie. Naprawdę oszczędzaj się nie dźwigaj nic i będzie dobrze.
Miewalas też pobolewanie brzucha?
 
Dostałam krwotoku w 9 tc, okazalo sie ze to krwiak, oczyszczal sie okolo miesiaca i przez ten czas plamilam raz bardziej raz mniej, od tego czasu spokoj
 
reklama
Ten,, skrzep,, co wyszedł to on jeszcze musi się oczyścić tam w środku? Z dzidzia wszystko ok jest?
Lekarka powiedziala mi wtedy, ze wlasnie moge sie oczyszczac i wtedy moga wylatywac takie skrzepy, zebym sie nie stresowala tym. Z dzieckiem wszystko ok, teraz 24tc
 
Do góry