reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
7
Witam przyszłe mamy. Jestem teraz w około 7 tyg 3d ciąży. W czwartek byłam u lekarza okazało się że mam krwiaka w macicy. Od 2 tyg mam brązowe plamienie 2 razy miałam delikatne krwawienie pojawiające się po nawet najmniejszym wysiłku. Teraz praktycznie całe dnie leżę. Czy miał ktoś podobna sytuację? Jaka jest szansa że krwiak się wchłonie? Mój Lekarz nie założył mi nawet karty ciąży ponieważ twierdzi że nie wie ile ta ciąża będzie jeszcze trwała. Proszę o wasze doświadczenia w tym temacie
 
reklama
Rozwiązanie
Witam przyszłe mamy. Jestem teraz w około 7 tyg 3d ciąży. W czwartek byłam u lekarza okazało się że mam krwiaka w macicy. Od 2 tyg mam brązowe plamienie 2 razy miałam delikatne krwawienie pojawiające się po nawet najmniejszym wysiłku. Teraz praktycznie całe dnie leżę. Czy miał ktoś podobna sytuację? Jaka jest szansa że krwiak się wchłonie? Mój Lekarz nie założył mi nawet karty ciąży ponieważ twierdzi że nie wie ile ta ciąża będzie jeszcze trwała. Proszę o wasze doświadczenia w tym temacie
Hej, zmagalam się z krwiakiem na początku ciąży. U mnie został zdiagnozowany w 10 tygodniu, oczyszczal się przez kilka tygodni przez co krwawilam i nawet trafiłam do szpitala.Miałam chwilę, że myślałam, że jednak nic dobrego nie będzie, ale na...
Ja miałam. W 6 TC krwawienie, IP. Nakaz leżenia, kiedy jest krew lub plamienie, 11 TC krwotok- powtórka z rozrywki. 12 tc- plamienie. USG w 13 tc- krwiaka brak, wykrwawił się i złuszczył. Ale pozwolenie na chodzenie dostałam ok 15 TC dopiero. Tak tylko toaleta. Wszystko zależy od wielkości krwiaka i jego umiejscowienia. Najczęściej się wchłaniają do połowy ciąży. U mnie krwawienia nasilał Acard. Od początku do samego końca ciąży brałam Luteinę (zamiennie z podjęzykową w czasie krwawień).
 
Czy te krwawienia były konsultowane z lekarzem ? U mnie krwawienia pojawiły się właśnie w wyniku pęknięcia krwiaka który później zanikł i ciąża przebiega prawidłowo.
 
Wiele dziewczyn na forach miało krwiaka który się wchłonął lub właśnie nastąpiło krwawienie a ciąża donoszona.;) Moim zdaniem powinnaś skonsultować się z jeszcze innym lekarzem nie mówiąc o diagnozach od tego. Jeśli dzidziuś rozwija się prawidłowo to myślę że wszystko będzie dobrze ;)
 
Wiele dziewczyn na forach miało krwiaka który się wchłonął lub właśnie nastąpiło krwawienie a ciąża donoszona.;) Moim zdaniem powinnaś skonsultować się z jeszcze innym lekarzem nie mówiąc o diagnozach od tego. Jeśli dzidziuś rozwija się prawidłowo to myślę że wszystko będzie dobrze ;)
Ciąża rozwija się prawidłowo. Ostatnio było nawet widać bijące serduszko 😉 dziękuję Ci za odpowiedź 😉
 
reklama
Witam przyszłe mamy. Jestem teraz w około 7 tyg 3d ciąży. W czwartek byłam u lekarza okazało się że mam krwiaka w macicy. Od 2 tyg mam brązowe plamienie 2 razy miałam delikatne krwawienie pojawiające się po nawet najmniejszym wysiłku. Teraz praktycznie całe dnie leżę. Czy miał ktoś podobna sytuację? Jaka jest szansa że krwiak się wchłonie? Mój Lekarz nie założył mi nawet karty ciąży ponieważ twierdzi że nie wie ile ta ciąża będzie jeszcze trwała. Proszę o wasze doświadczenia w tym temacie
Hej. Nie chcę cię straszyć ani nic pozatym. U mnie krwiak niestety zabrał maleństwo w 8 tc. I także ciągle plamilam/ krwawilam.
 
Witam przyszłe mamy. Jestem teraz w około 7 tyg 3d ciąży. W czwartek byłam u lekarza okazało się że mam krwiaka w macicy. Od 2 tyg mam brązowe plamienie 2 razy miałam delikatne krwawienie pojawiające się po nawet najmniejszym wysiłku. Teraz praktycznie całe dnie leżę. Czy miał ktoś podobna sytuację? Jaka jest szansa że krwiak się wchłonie? Mój Lekarz nie założył mi nawet karty ciąży ponieważ twierdzi że nie wie ile ta ciąża będzie jeszcze trwała. Proszę o wasze doświadczenia w tym temacie
Hej, zmagalam się z krwiakiem na początku ciąży. U mnie został zdiagnozowany w 10 tygodniu, oczyszczal się przez kilka tygodni przez co krwawilam i nawet trafiłam do szpitala.Miałam chwilę, że myślałam, że jednak nic dobrego nie będzie, ale na szczęście się wchłonąl. Lekarz kazał mi odpoczywać, dużo leżeć, brałam duphaston i jeśli czułam ból to nospe. Także bądź dobrej myśli i oszczedzaj się ile możesz ♡♡♡
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry