reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

reklama
2 zdrowych, cudownych dzieci.
Z racji bliźniaków to ciąża od samego początku była ciężka. Najpierw krwiak. Tylko mi to strumienie krwi się lały wraz ze skrzepami.
Pozniej skracajaca się szyjka, dwunaczyniowa pępowina u jednego z dzieci. Suma sumarum w 31+1 tc urodziłam. Dwójkę wspanialych walczakow🥰
WOW
Pytam, bo sama obecnie jestem w ciąży. I choć rok temu poroniłam to teraz jestem w 12 tc i znów mam tą sytuację, że mam krwiaka leciała mi krew. Boli mnie podbrzusze i czekam do wtorku na wizytę. Zastanawiam się czy w ogóle iść na badanie genetyczne, bo od tego przykrego momentu przechodzą mi objawy ciążowe. A powiem szczerze, że to moja najgorsza ciąża. Wymioty, mdłości, dosłownie nawet powietrze mi śmierdziało..
 
WOW
Pytam, bo sama obecnie jestem w ciąży. I choć rok temu poroniłam to teraz jestem w 12 tc i znów mam tą sytuację, że mam krwiaka leciała mi krew. Boli mnie podbrzusze i czekam do wtorku na wizytę. Zastanawiam się czy w ogóle iść na badanie genetyczne, bo od tego przykrego momentu przechodzą mi objawy ciążowe. A powiem szczerze, że to moja najgorsza ciąża. Wymioty, mdłości, dosłownie nawet powietrze mi śmierdziało..
Ja też mam dziecko z ciąży z krwiakiem i krwawieniami a teraz jestem w kolejnej i też to miałam, ale mniej nasilone. Nie rozumiem, dlaczego wahasz się nad USG? Wg mnie to dobra okazja żeby pooglądać dziecko, ale tez krwiaka i przyczep łożyska. Szczególnie, jeśli badanie jest u innego lekarza niż Twój prowadzący - można wysłuchać innej opinii.
 
WOW
Pytam, bo sama obecnie jestem w ciąży. I choć rok temu poroniłam to teraz jestem w 12 tc i znów mam tą sytuację, że mam krwiaka leciała mi krew. Boli mnie podbrzusze i czekam do wtorku na wizytę. Zastanawiam się czy w ogóle iść na badanie genetyczne, bo od tego przykrego momentu przechodzą mi objawy ciążowe. A powiem szczerze, że to moja najgorsza ciąża. Wymioty, mdłości, dosłownie nawet powietrze mi śmierdziało..
Ja bym się nie wahała. Uważam, że zawsze lepiej iść do lekarza nawet wcześniej niż za późno...
 
Ja z samym krwiakiem byłam w szpitalu 3 albo 4 razy. Z czego raz leżałam 5 dni... dodatkowo do ginekologa chodziłam co 2- 3 tygodnie.
A w szpitalu ze skrajacaja się szyjka leżałam od 28 tygodnia ciąży...
Przy krwiaku tak jak i przy skrajacacej się szyjce miałam bezwzględny nakaz leżenia. ;-)
 
Ja z samym krwiakiem byłam w szpitalu 3 albo 4 razy. Z czego raz leżałam 5 dni... dodatkowo do ginekologa chodziłam co 2- 3 tygodnie.
A w szpitalu ze skrajacaja się szyjka leżałam od 28 tygodnia ciąży...
Przy krwiaku tak jak i przy skrajacacej się szyjce miałam bezwzględny nakaz leżenia. ;-)
Bardzondobrzr rozumiem, bo też lezalam w szpitalu z powodu krwiaka a potem w 29tc trafiłam ze skurczami i skrocenirm szyjki...
Mnie lekarze nie kazali leżeć ani jak się zaczęły pojawiać krwiaki, ani przy szyjce - dopiero jak problem eskalowal, zresztą i tak bardziej ja już potem decydowałam o leżeniu niz oni mi kazali. Teraz ciążę prowadzę u innego lekarza i jak zaczęła odczepiac się kosmówka około 7tc, to kazał mi leżeć 2 tygodnie. Po tym czasie jeszcze zdarzyły się 2 krwawienia, ale nawet L4 nie dostałam, bo przyczep kosmówki i łożyska niby na USG wyglądał OK. Na razie szyjkę mam długa i dobrze uformowana, mam nadzieję, że już tak zostanie...
 
reklama
WOW
Pytam, bo sama obecnie jestem w ciąży. I choć rok temu poroniłam to teraz jestem w 12 tc i znów mam tą sytuację, że mam krwiaka leciała mi krew. Boli mnie podbrzusze i czekam do wtorku na wizytę. Zastanawiam się czy w ogóle iść na badanie genetyczne, bo od tego przykrego momentu przechodzą mi objawy ciążowe. A powiem szczerze, że to moja najgorsza ciąża. Wymioty, mdłości, dosłownie nawet powietrze mi śmierdziało..
Odebrałam dziś bete 8758 mlU nie rozumiem czy mam kupić leki na podtrzymanie. W nocy coś że mnie wyleciało jakby jakieś skrzepy. Coś białego nie wiem co to. Dzwoniłam do lekarza kazał się nie martwić. Nie wiem co myśleć . Ostatnio miałam betę 5760
 
Do góry