reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w macicy w ciąży

W tamtym tyg byłam na usg i wszystko było w porządku. Dzisiaj zaczęłam 10tydz (9+1) a plamie już od prawie msc. Kilka dni było mega skąpe a od 2 dni się odrobinę zwiększyło. Biorę duphaston 3x1 i czekam na cud..
 
reklama
Chociaż nie jest mocniejsze od tego co było w innych dniach. Zresztą pewnie wiesz o czym mówię
Wiem spokojnie u mnie też było różnie jeżeli to brązowe to się nie martw. Jak będzie żywa krew nie panikuj tylko spokojnie na IP. Może pęknąć a jak się opróżni to będzie z nim spokój zobaczysz. Kiedy kolejne USG?
 
Wiem spokojnie u mnie też było różnie jeżeli to brązowe to się nie martw. Jak będzie żywa krew nie panikuj tylko spokojnie na IP. Może pęknąć a jak się opróżni to będzie z nim spokój zobaczysz. Kiedy kolejne USG?
Miałam iść 9.03, ale na pewno pójdę wcześniej (tj. 02.03) że względu właśnie na plamienia i dodatkowo cukrzycę ciążową już na samym początku 🤦‍♀️ (norma 92 a ja miałam 94) mierze cukry i są idealnie w normie. No ale cóż. Trzeba to trzeba
 
Miałam iść 9.03, ale na pewno pójdę wcześniej (tj. 02.03) że względu właśnie na plamienia i dodatkowo cukrzycę ciążową już na samym początku 🤦‍♀️ (norma 92 a ja miałam 94) mierze cukry i są idealnie w normie. No ale cóż. Trzeba to trzeba
He he he też tak miałam. Jak miałam krzywą robioną to ten ranny tycke za duży dwa, pozostałe idealnie. Jeden lekarz że cukrzyca inny że w stresie tak się z cukrem dzieje. Więc też dieta i mierzyłam ale nawet gdy diety nie trzymalam cukier był idealny więc po ok 14 t już jadłam normalnie cukier mierzyłam po każdym posiłku i było super więc dla jednych byłam cukrzykiem dla innych nie a zrobiłam po swojemu
 
Ja dokładnie to samo. Jem wszystko, mierze cukier po posiłku i wszystko w normie 😛 na czczo czasami lekko ponad normę, ale to muszę sobie wypracować co jeść na kolację i będzie super 😁
 
Ja dokładnie to samo. Jem wszystko, mierze cukier po posiłku i wszystko w normie 😛 na czczo czasami lekko ponad normę, ale to muszę sobie wypracować co jeść na kolację i będzie super 😁
Dokładnie nie ma co się tym martwic czekam na wieści jak po wizycie i pamiętaj gdybyś krwawiła na spokojnie na Ip przy krwiakach tak jest często a jak już się opróżnia to szybciej zniknie
 
Dokładnie nie ma co się tym martwic czekam na wieści jak po wizycie i pamiętaj gdybyś krwawiła na spokojnie na Ip przy krwiakach tak jest często a jak już się opróżnia to szybciej zniknie
Najchętniej to bym chodziła co tydzień na usg i sprawdzała czy wszystko jest okej... Lekarz by mnie zabił 😛
 
Cześć dziewczyny, dobrze ze znalazłam taki wątek, jestem w podobnej sytuacji. Dziś pierwsza wizyta, aby potwierdzić ciąże. 4+5 i lekarz zauważył coś niepokojącego wielkością 0,84, mówi ze chyba to krwiak albo drugi pęcherzyk.. bo ciążowy miał 0,90 se to tez wiecie jak to mierzone.. nie wiem która jest wiadomość bardziej przerażająca. Dostałam 2x1 Dupka, kazał się oszczędzać i za 2tyg wizyta. Czytając te wszystkie komentarze troszkę na duchu mnie podnieśliście, ale wiecie jak to jest. Tym bardziej ze to pierwsza upragniona ciąża 😭
 
reklama
Do góry