reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwiak wewnatrzmaciczny w ciazy

w sumie to takie moje podejrzenie z tym krwiakiem, obczytalam sie troche na necie na ten temat i objawy jakby pasuja... ale wczoraj wpadl mi jeszcze ciekawy artykul w rece na temat plamien i moze to byc tez niedobor hormonu lub poprostu...przemeczenie. JA ani raz tak naprawde nie krwawilam Raz mialam dwie plamki krwi na wkladce i tyle, a tak to brunatne plamienia, jest tego tak malo ze teoretycznie moglabym wkladki nie zmieniac przez caly dzien. Bylamw ztym w szpitalu dwa razy, dzwonilam do poloznej jescze 3 i nikt anio raz nie zaproponowal mi zwolnienia z pracy i lezenia. Sama doszlam do wnioosku ze moze to pomoze i poszlam do gp i poprostu poprosilam o zwolnienie, musialam oczywiscie naklamac. I teraz tak sobie chodz e w kratke, raz na zwolnienie na 2 tygodnie a pozniej jakies 3 tygodnie do pracy. Czestotliwosc sie zmniejszyla i wilekosc plamien tez ale wciaz gdzies czasme cos sie pojawi. Teraz czekam na usg w piatek, bo nawet jakbym umowila sie do polskiego lekarza to i tak szybciej by mnie nie przyjecli. Zobacze co mi na tym usg powiedza i bede myslec dalej co z tym zrobic

wlasciwie to moglam chyba inaczej zatytulowac ten watek, ale bylam juz tak roztrzesiona ze nie myslalam trzezwo....moze da sie jakos zmienic tytul, albo przeniesc to pod nowy watek 'plamienia w ciazy'???
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja miałam takie brazowe plamienia i wyladowalam w szpitalu na trzy dni dwa razy, otrzymałam nakaz leżenia nospe i luteinę które bralam do 18 tygodnia
 
Ja miałam taką koleżankę, która dość długo leżała w szpitalu i nie można jej było w ogóle wstawać tak jak już ktoś tu napisał że nie można wstawać. No i na szczęście się wchłonął.
 
Do góry