reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwiak większy od pęcherzyka

wesa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja jestem 6 tc i też mam krwiak, podobnie jak ty jestem przerażona. Mam luteine i duphaston dwa razy dziennie. Nie plamilam jeszcze, mam nadzieję że nie będę i się wchlonie. L4 od początku.

reklama

Babyboomka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja jestem 6 tc i też mam krwiak, podobnie jak ty jestem przerażona. Mam luteine i duphaston dwa razy dziennie. Nie plamilam jeszcze, mam nadzieję że nie będę i się wchlonie. L4 od początku.
Trzymam kciuki, moj krwiak niby się zmniejszył o ok 3 mm, ale to moze byc kwestia innego pomiaru i innego sprzętu usg. O ile pęcherzyk ciazowy będzie rósł, a rosnie podobno 1mm dziennie, to krwiak bedzie wobec niego automatycznie się zmniejszal i będą większe szanse. Niech to dziadostwo się wchłonie już. 2 tydzień leżenia.

kasiula34

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki, moj krwiak niby się zmniejszył o ok 3 mm, ale to moze byc kwestia innego pomiaru i innego sprzętu usg. O ile pęcherzyk ciazowy będzie rósł, a rosnie podobno 1mm dziennie, to krwiak bedzie wobec niego automatycznie się zmniejszal i będą większe szanse. Niech to dziadostwo się wchłonie już. 2 tydzień leżenia.
Ja 10lat temu jak byłam w ciąży z synem miałam krwiaka był dość spory dowiedziałam się jak zaczełam plamić na początku brzuch mnie bolał jak na okres brałam nospe i duphaston trwało to od 1-2 tyg ale on sam wyleciał i ciąża sie utrzymała trzymam kciuki za was kochane i wierzę że będzie dobrze pozdrawiam:biggrin2:

Babyboomka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja 10lat temu jak byłam w ciąży z synem miałam krwiaka był dość spory dowiedziałam się jak zaczełam plamić na początku brzuch mnie bolał jak na okres brałam nospe i duphaston trwało to od 1-2 tyg ale on sam wyleciał i ciąża sie utrzymała trzymam kciuki za was kochane i wierzę że będzie dobrze pozdrawiam:biggrin2:
Dziękuję, oby wszystko byĺo dobrze

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, ja też mam krwiaka :( Wszystko zaczęło się mniej więcej w 7w (2 tyg temu) - poszłam połazić po mieście, poczułam kłucie w brzuchu i zaczęłam krwawić. Krwawienie było średnie - wystarczające, żeby przeniknąć przez spodnie, a potem zabarwić cały kibelek na czerwono, ale gdy potem kontrolowałam co 5 minut, to leciało już tylko kilka kropel żywej czerwonej krwi. Po kilku godzinach pojechałam do szpitala, pani nazwała to plamieniem i na USG wyszedł niewielki krwiak podkosmówkowy. Nie podała rozmiaru, dziecko żyło. Dostałam Luteine dopochwowo i zalecenie oszczędzania się.

Od tego czasu plamienie mam wrażenie że coraz bardziej narasta, zamiast maleć. Wczoraj tak mnie bolał brzuch w pracy, że musiałam wyjść po 4h. Na ostatniej kontroli u ginekologa 1.5 tyg temu krwiak miał 19mm x 7mm, a dziecko bodajże 14mm. Ginekolog również nie kazała leżeć w łóżku, tylko się oszczędzać. Jutro idę na kolejną kontrolę, bardzo się martwię.

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
U jednego ginka bylam na 3 wizytach i ani slowa. Dopiero jak pojechalam do swojego to mi powiedział o krwiaku. A ja sobie na czilałcie 300 km prowadziłam auto. Z racji starań kilka mcy i wieku juz wtedy na wszelki wypadek brałam dupka 2xdziennie. moj ginek zalecił 3x luteinke i oszczedzanie. Po 2 opakowaniach znowu dupek juz 2x dziennie. Na wczorajszym usg juz mniejszy ale nadal jest. Dalej sie oszczedzam nie dzwigam nic nawet torebki, chociaz czasami musze prowadzic auto ale automat wolniutko na miekkim zawieszeniu i nie po dziurach. Jak widac krwiak tylko nie lubi naglych zmian. Obciazen i stresow. Zatem na spokojnie. Bedzie dobrze:) musi byc

kinga30

Rozwiązania
4
Hej dziewczyny, ja też mam krwiaka :( Wszystko zaczęło się mniej więcej w 7w (2 tyg temu) - poszłam połazić po mieście, poczułam kłucie w brzuchu i zaczęłam krwawić. Krwawienie było średnie - wystarczające, żeby przeniknąć przez spodnie, a potem zabarwić cały kibelek na czerwono, ale gdy potem kontrolowałam co 5 minut, to leciało już tylko kilka kropel żywej czerwonej krwi. Po kilku godzinach pojechałam do szpitala, pani nazwała to plamieniem i na USG wyszedł niewielki krwiak podkosmówkowy. Nie podała rozmiaru, dziecko żyło. Dostałam Luteine dopochwowo i zalecenie oszczędzania się.

Od tego czasu plamienie mam wrażenie że coraz bardziej narasta, zamiast maleć. Wczoraj tak mnie bolał brzuch w pracy, że musiałam wyjść po 4h. Na ostatniej kontroli u ginekologa 1.5 tyg temu krwiak miał 19mm x 7mm, a dziecko bodajże 14mm. Ginekolog również nie kazała leżeć w łóżku, tylko się oszczędzać. Jutro idę na kolejną kontrolę, bardzo się martwię.
Ja mialam zalecone zeby wstawac tylko do wc za kazdym razem

Babyboomka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mialam zalecone zeby wstawac tylko do wc za kazdym razem
Ja tam samo, krwiak podkosmowkowy, po lewej przy pęcherzyku ciążowym. 2.3 na 1.06 mial w 6 tygodniu. W poniedzialek kolejna wizyta. Prawie dwa tygodnie leżę. Zaczęło się od krwawienia dosc mocnego, następne 2 dni brudzenie brązowe i 3 dnia bardzo ciemne plamienia i koniec. Do tej pory żadnych plamień, wiec moze się wchłania.. Skoro mimo kreiaka dzidzia się pokazala z wiekim bijącym serduchem to znaczy, ze docieraly do niej substancje odzywcze i tlen, tlumacze sobie, ze moze byc tylko lepiej z kazdym tygodniem

reklama

Babyboomka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
U jednego ginka bylam na 3 wizytach i ani slowa. Dopiero jak pojechalam do swojego to mi powiedział o krwiaku. A ja sobie na czilałcie 300 km prowadziłam auto. Z racji starań kilka mcy i wieku juz wtedy na wszelki wypadek brałam dupka 2xdziennie. moj ginek zalecił 3x luteinke i oszczedzanie. Po 2 opakowaniach znowu dupek juz 2x dziennie. Na wczorajszym usg juz mniejszy ale nadal jest. Dalej sie oszczedzam nie dzwigam nic nawet torebki, chociaz czasami musze prowadzic auto ale automat wolniutko na miekkim zawieszeniu i nie po dziurach. Jak widac krwiak tylko nie lubi naglych zmian. Obciazen i stresow. Zatem na spokojnie. Bedzie dobrze:) musi byc
A w ktorym tygodniu kwiak wykryty?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Krwiak poporodowy. Zajrzyj proszę Ciąża, poród, połóg 7
K Krwiak w ciąży Potrzebuję porady 23
Dominika666 Krwiak podkosmówkowy 13 tc. Ciąża, poród, połóg 164
Manami Krwiak podkosmówkowy Potrzebuję porady 8
A Szukam osoby z podobnym przypadkiem... Potrzebuję porady 8
A Krwiak? Ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 18
A Krwiak zmniejszył się i ponownie powiększył? Potrzebuję porady 3
R Plamienia i krwiak Potrzebuję porady 10
Wyimaginowana Krwiak w ciazy Ciąża, poród, połóg 3
Aleks93xx Spory krwiak podkosmowkowy Potrzebuję porady 10
S Krwiak w 7 tyg ciąży Potrzebuję porady 11
M krwiak i zniekształcenie czaszki Potrzebuję porady 0
M Krwiak i zniekształcona czaszka Potrzebuję porady 4
N Krwiak w ciąży Potrzebuję porady 5
saguaro Krwiak podkosmówkowy w I trymestrze Potrzebuję porady 3
L krwiak w ciąży Potrzebuję porady 1
gloomy girl ciąża a niedoczynność tarczycy i krwiak Potrzebuję porady 23
N Krwiak a starania o dziecko Staramy się 1
Cherie87 Krwiak w ciazy Ciąża, poród, połóg 27
mummy2 krwiak wewnatrzmaciczny w ciazy Przyszłe mamy 12
Muminka Guz mózgu , krwiak mózgu. Przedszkolaki 10
A Kiedy jest większy brzuch ? Potrzebuję porady 4
dziuba127 Maluszek większy o 2tyg Ciąża, poród, połóg 20
S Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy Dzieci urodzone w maju 2007 290
B Nieregularny kształt pęcherzyka żóltkowego Potrzebuję porady 4
G Nieregularny kształt pęcherzyka żółtkowego Potrzebuję porady 4
A Polip pęcherzyka żółciowego Potrzebuję porady 8
paulinika 6tc na usg nie widać pęcherzyka Ciąża, poród, połóg 37
R Pozytywne testy ciążowe a brak pęcherzyka ? Potrzebuję porady 7
Magdamama Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka Potrzebuję porady 8
P Brak pęcherzyka w obrazie usg. Potrzebuję porady 22
F Problemy z pękaniem pęcherzyka. Potrzebuję porady 12
D Brak pęcherzyka w 5 tyg. Potrzebuję porady 23
halfalive Dziwny kształt pęcherzyka ciążowego. Potrzebuję porady 44
O Brak pęcherzyka ciazowego Potrzebuję porady 22
K Pomocy. Nie widać pęcherzyka ciążowego, a był Ciąża, poród, połóg 3