reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 668
Dziewczyny mające styczność w ciąży z krwiakiem.. zaczęłam 16tc od 3 tygodni jest krwiak, strasznie martwi mnie że są dni bez plamień a nagle obfite krwawienie brązowo czerwone... Już je konsultowałam i z dzidzia nic się nie działo, dzisiaj znowu obfite krwawienie raz a teraz póki co cisza.. boje się jechać na szpital bo prócz leżenia i duphastonu nikt mi nic nie pomoże a wiem bo juz raz to przerabiałam.. dziewczyny czy u Was też tak bywało? Długo krwawilyscie??
 
reklama
Dziewczyny mające styczność w ciąży z krwiakiem.. zaczęłam 16tc od 3 tygodni jest krwiak, strasznie martwi mnie że są dni bez plamień a nagle obfite krwawienie brązowo czerwone... Już je konsultowałam i z dzidzia nic się nie działo, dzisiaj znowu obfite krwawienie raz a teraz póki co cisza.. boje się jechać na szpital bo prócz leżenia i duphastonu nikt mi nic nie pomoże a wiem bo juz raz to przerabiałam.. dziewczyny czy u Was też tak bywało? Długo krwawilyscie??
Ja tez krwawiłam z przerwami, krew znikała i nagle znowu. U mnie oczyszczanie krwiaka trwało cały pierwszy trymestr. To dobrze ze się oczyszcza, oszczędzaj się
 
Ja tez krwawiłam z przerwami, krew znikała i nagle znowu. U mnie oczyszczanie krwiaka trwało cały pierwszy trymestr. To dobrze ze się oczyszcza, oszczędzaj się
Ale miałaś taką krew czerwono brązową? Ja już boje się strasznie że może maluszkowi coś się stać, że mogę go stracić a jest już taki duży :(
 
Ale miałaś taką krew czerwono brązową? Ja już boje się strasznie że może maluszkowi coś się stać, że mogę go stracić a jest już taki duży :(
Tak, lekarz mi mówił ze jak robi się coraz bardziej brązowa to znaczy ze krwiak powoli całkowicie się oczyszcza i oznacza stara krew. Długo się z tymi krwawieniami zmagałam, psychicznie już miałam dość także wiem jak się czujesz
 
Ja jestem dwa tygodnie po krwotoku ( o mały włos a skończyłoby się tragicznie ) i też tylko leżę i biorę Duphaston, mam całkowity zakaz wykonywania jakichkolwiek czynności, nawet spacerować po domu mi nie wolno a brązowe plamienia czy ciemnobrązowy śluz pojawia się i tak , żaaadko ale pojawia się . Też mnie to za każdym razem denerwuje bo więcej i tak nie można już zrobić.
 
już kilku lekarzy mi powiedziało, że jeśli jakiekolwiek upławy mam ciemne, brązowe to jest to stara krew i to jest po prostu efekt oczyszczania.
Jedynie żywa czerwona krew oznacza że trzeba do szpitala bo coś dzieje się w danej chwili .
 
reklama
już kilku lekarzy mi powiedziało, że jeśli jakiekolwiek upławy mam ciemne, brązowe to jest to stara krew i to jest po prostu efekt oczyszczania.
Jedynie żywa czerwona krew oznacza że trzeba do szpitala bo coś dzieje się w danej chwili .
No właśnie a ja jadę z krwawieniem świeżym plus starym bo widzę że jest zmieszana ta krew i oni nie widzą żeby się coś działo. Z jednej strony się cieszę bo z maluchem ok ale z drugiej strony się boje.. boje się że coś zostało przeoczone, że może się w końcu coś stać..
 
Do góry