reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiomocz 26 tydzień ciąży

Jeśli tylko masz możliwość to leż. Infekcja dróg moczowych może przyspieszyć poród. W pierwszej ciąży to przeżyłam, jak 2 miesiące prze terminem Bąbel się delikatnie zaczął spieszyć na tą stronę brzucha. Od razu na patologii wylądowałam i się mną zajęli.
Jakieś dziwne podejście w tym Twoim szpitalu. W moim szpitalu by mnie pewnie nie wypuścili dopóki nie opanowaliby sytuacji.
Oby Twój gin był konkretniejszy.
 
reklama
To prawda tutaj podejście jest takie a nie inne... mieszkam za granicą i tu opieka lekarska ma całkiem inne zasady niestety...
leze cały czas praktycznie. No ale to ciągniecie napinanie się brzucha to skurcze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaaaaa, no to wszystko na temat ;) Już się nasłuchałam o podejściu lekarzy za granicą do ciąży i ewentualnych problemów w trakcie.
Tak, ciągnięcie, takie spinanie się brzucha, stawianie to skurcze. To nie znaczy, że porodowe ;) Ale takie długo występujące skurcze mogą skracać szyjkę. Mogą być z niedoboru magnezu - bierzesz? Mogą być z infekcji. Oby nie.
Dobrze, że w Polsce większość lekarzy się jednak cacka z ciążą...
 
O matko... to jutro go sobie wypożyczę.... faszerują mnie lekami a nic się nie zmienia ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry