reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwotoki z nosa w ciąży

Ann17

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2013
Postów
76
Miasto
Norwegia
Hej dziewczyny jestem w 12tc i od wczoraj męczą mnie krwotoki z nosa, w zasadzie co jeden zatamuję to pojawia się za chwilę następny, jak sobie z tym poradzić?
Co mogą oznaczać takie krwotoki? Brakuje mi jakiś witamin?
 
reklama
hej,ja tez mialam dosc czesto krwotoki z nosa jak bylam w ciazy,ale u mnie pojawialy sie przewaznie po tygodniu pracy i wstawanie o bardzo wczesnych porach,wynikaly poprostu z zmeczenia. Powidzialam o tym poloznej,ale ona wlasciwie nic nie zaaregowala,tylko,ze mam mniej pracowac,no ale ja mieszkam w uk i troszke inaczej tutaj traktuja ciaze i ciezarne:) http://www.**********/artykul,krwawienie-z-nosa-w-ciazy,2183,1.htmltu masz artykul jak znalazlam o krwotokach z nosa podczas ciazy,nie mniej powiedzialam bym lekarzowi przy najblizeszej wizycie. Duzo zdrowka:)
 
Mi lekarz powiedział, że to nie witaminy i żebym wybrała się do laryngologa. Ale wtedy już mi przeszło i nie poszłam.
 
hej dziewczyny ja od samego poczatku ciazy mam krwotoki z nosa ,ale to normalne u mnie.....choc bylam u mojego GP poniewaz mieszkam w uk i debil dla mi antybiotyk!wiec dziewczynki odpoczywajcie i duzo buraczkow wcinac!:-) a od12-16 tygodnia mialam masakryczne krwotoki!i pzeszlo kupilma sbie mulitiwitamine!
 
Dzięki za odpowiedź dziewczyny :-)
Tak myślałam że nie jest to nic specjalnie niepokojącego, myślałam że po prostu brakuje mi jakiś witamin, bo niestety nie lubię owoców i praktycznie ich nigdy nie jadałam teraz kiedy jestem w ciąży to zmuszam się do jedzenia choć cały czas mam wyrzuty sumienia że jem ich za mało.
 
Do góry