reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Kryzys?

-Lorelain-

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej,
ja bym ze swojej strony dodała jeszcze że warto kupić coś droższego i mieć to na dłużej niż tanie a czesto do wymiany, a jak sie długo na cos zbiera to potem i cieszy bardziej.

Zamiast posyłać dziecko na zajęcia dodatkowe do super klubów to można przerzucić sie na Młodzieżowy Dom Kultury gdzie zajęcia często są w cenei 50 zł za rok więc opłaty symboliczne.

reklama

ava*

Zaciekawiona BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja proponuje zrezygnowanie ze slodyczy:tak: Jak sie dluzej nie je to potem nie ma sie juz ochoty. Podreperuje sie nie tylko domowy budzet ale i zdrowie.

Rozwiązania
0
na kryzys w domowym budzecie najlepsze są 2 rzeczy:
- ograniczanie kosztów;
- zwiększanie przychodów.

I od ciebie zależy, w jakim stopniu poprawisz swoją sytuację. Jeśli będziesz widzieć z miesiąca na miesiąć, ze redukujesz koszty a zwiekszasz przychody, bedzie to twój sukces :)

dzubus

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja tak zastanawiam się z tymi zakupami na cały tydzień. JA zazwyczaj idę do sklepu i kupuje to na co mam ochotę na obiad i to co będę potrzebowała. W sumie jak już kupię to mogę kombinować z tego co mam, ale jakoś przyzwyczaiłam się do codziennych zakupów.

M

m_ktosia

Gość
nie kupowac na raty,
inwestowac w dobre rzeczy na lata
nie wyrzucac jedzenia
dbac o to co sie ma, szanowac, naprawiac, czyscic, zabezpieczac
negocjowac wszystko co sie da, np ceny abonamentow
dbac o zdrowie aby nie trzeba bylo wydawac na leki, nie oszczedzac na zdrowiu
hartowac dzieci
miec jak najmniej rzeczy- nie kupowac pi.e.r.d.u.l
...

ciasteczkowy potwór

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No rzeczywiście oszczędność roku była, hihihi na podpaskach i tamponach przez 9 miesiecy chyba:-D

Rozwiązania
0
zalezy jakie dyskonty, biedronka tak, lidl tez, ale te mniejsze sklepy osiedlowe typu Fresh, Żabka, Simple to przecież istna drożyzna, także trzeba uważać.

Rozwiązania
0
Zainteresował mnie ten temat ;)
Ja:
- zawsze zapisuję na co wydałam pieniądze,
- zrezygnowałam z ekskluzywnych kosmetyków na poczet drogeryjnych,
- robię zakupy max. dwa razy w tygodniu, kupując hurtowo całą żywność,
- zawsze gotuję obiady "na dwa dni"
;)

reklama

Uspent

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Chodzić do sklepu z kartka i nie wydawać więcej niż się zaplanowało
Popracować nad oszczędnościami nad wyadtkami domowymi np . zmienić dostawc prądu czy internetu bądź sieć telefoniczna

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry