reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kryzys?

reklama
Dołączył(a)
14 Marzec 2016
Postów
12
Rozwiązania
0
Najbardziej mnie denerwuja ludzie,k torzy nei maja za duzo pieniedzy, ale musza miec super etelewizor , na ktory biora kredyt na pare lat.. bo trzeba sie pokazac rodzinie. mam nadzieje, ze wy nie bierzecie takich kredytów ;)
 
Dołączył(a)
5 Lipiec 2017
Postów
6
Rozwiązania
0
Ja nie kupuję w małych osiedlowych sklepach - są niestety droższe. Wybieram wizyty na rynku i w supermarketach, gdzie zostawiam naprawdę małe pieniądze i udaje mi się wykarmić całą rodzinę :).
 
Dołączył(a)
7 Lipiec 2017
Postów
7
Rozwiązania
0
Nigdy nie rób zakupów na głodnego,nakupujesz,a potem wyrzucisz,dodatkowo przeglądanie gazetek i szukanie dobrych okazji i promocji. Pieluchy wielorazowe też super ekonomiczne. Wywalić czajnik elektryczny,żarówki led i jak najwięcej czasu bez tv itp ;)
 
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2017
Postów
4
Rozwiązania
0
O tak, najgorzej jak ktoś nie ma co do garnka włożyć , a leci po chwilówkę, żeby kupić nowy TV albo play Station dla dzieci, żeby się pokazać , żeby tylko nie odstawać od innych. Porażka.
 

Podobne tematy

Do góry