reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kryzys?

reklama
Najbardziej mnie denerwuja ludzie,k torzy nei maja za duzo pieniedzy, ale musza miec super etelewizor , na ktory biora kredyt na pare lat.. bo trzeba sie pokazac rodzinie. mam nadzieje, ze wy nie bierzecie takich kredytów ;)
 
Ja nie kupuję w małych osiedlowych sklepach - są niestety droższe. Wybieram wizyty na rynku i w supermarketach, gdzie zostawiam naprawdę małe pieniądze i udaje mi się wykarmić całą rodzinę :).
 
Nigdy nie rób zakupów na głodnego,nakupujesz,a potem wyrzucisz,dodatkowo przeglądanie gazetek i szukanie dobrych okazji i promocji. Pieluchy wielorazowe też super ekonomiczne. Wywalić czajnik elektryczny,żarówki led i jak najwięcej czasu bez tv itp ;)
 
O tak, najgorzej jak ktoś nie ma co do garnka włożyć , a leci po chwilówkę, żeby kupić nowy TV albo play Station dla dzieci, żeby się pokazać , żeby tylko nie odstawać od innych. Porażka.
 
reklama
Temat wiecznie aktualny. To może zabrzmi brutalnie ale myśleć nie jak oszczędzić tylko jak dorobić przede wszystkim. Każdy ma jakiś talent, trzeba ich rozwijać jak najwięcej.
 

Podobne tematy

Do góry