reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

krzesełko do karmienia

karolap-k

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
hej ;) chciałam was zapytać czy posiada ktoś krzesełko x-dine z xlandera ? chciałam kupić ale może któraś mama posiada i mogłaby powiedzieć czy jest zadowolona ? ;)

reklama

Elencza

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mi odradzała koleżanka to krzesełko.. Choć sama też to nie miała.. Poczta panoflowa chyba poszło, że nie jest najlepsze.
Bo chodzi o takie "wiszące" na stole, prawda..?
Podobno jest niestabilne- jak masz energicznie dziecko to strach..
Nie wiem czy to prawda, bo ciężko mi sobie to wyobrazić, ale rzekomo jakieś dziecko poleciało w dół razem ze stołem..

Kupiłam takie najpopularniejsze i nie zaluje- podejrzewam,że tego szybko bym się pozbyła. Bo i z tym mamy zabawę.. Synek kopię nogami i sobie "chodzi" w tym krzesełko po kuchni, a że są śliskie płytki- wygląda to zabawnie..

karolap-k

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mi odradzała koleżanka to krzesełko.. Choć sama też to nie miała.. Poczta panoflowa chyba poszło, że nie jest najlepsze.
Bo chodzi o takie "wiszące" na stole, prawda..?
Podobno jest niestabilne- jak masz energicznie dziecko to strach..
Nie wiem czy to prawda, bo ciężko mi sobie to wyobrazić, ale rzekomo jakieś dziecko poleciało w dół razem ze stołem..

Kupiłam takie najpopularniejsze i nie zaluje- podejrzewam,że tego szybko bym się pozbyła. Bo i z tym mamy zabawę.. Synek kopię nogami i sobie "chodzi" w tym krzesełko po kuchni, a że są śliskie płytki- wygląda to zabawnie..
właśnie chodziło mi o takie wiszące, często jeżdżę do teściów i rodziców i myślałam że to spoko opcja. normalne w domu też mam ;P a ono z tego co widziałam fajnie można zapakować . Dlatego szukam jakiejś użytkowniczki x-dine żeby zapytać jak to jest faktycznie z tą stabilnością ;)

Elencza

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Polecam takie wiązane na krzesła, z tym,że dziecko sieci wtedy nisko

Elencza

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja nie mam takiego, ale koleżanka ma- takie do zabrania, jak jadą gdziekolwiek. To się składa jak apaszka - chusta. Małe i poręczne. Ale to raczej dla dzieci karmionych łyżeczką albo jak dostają coś w stylu chrupki.. dla samodzielnie jedzących nie bardzo- bo siedzi za nisko.

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Na wyjazdy kupiłam krzesełko turystyczne, takie jakby na nóżkach, regulowana wysokość, można dopasować do wysokości stołu, przypinanie dość stabilnie do krzesła - sprawdzało się świetnie np u dziadków ;)
Lekkie i składane ;)
Screenshot_20200324-235805.jpg

karolap-k

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Na wyjazdy kupiłam krzesełko turystyczne, takie jakby na nóżkach, regulowana wysokość, można dopasować do wysokości stołu, przypinanie dość stabilnie do krzesła - sprawdzało się świetnie np u dziadków ;)
Lekkie i składane ;) Zobacz załącznik 1096442
nie wiem dalczego ale jakoś takie "plastiki" do mnie nie przemawiają, gdzieś się nie moge przekonać :S

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
nie wiem dalczego ale jakoś takie "plastiki" do mnie nie przemawiają, gdzieś się nie moge przekonać :S
Ja generalnie nie znoszę plastików wszystko co się da mamy drewniane, fotelik w domu też
Ale na wyjazdy wrzucić do bagażnika to plastik akurat wygrywa

reklama

karolap-k

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja generalnie nie znoszę plastików wszystko co się da mamy drewniane, fotelik w domu też
Ale na wyjazdy wrzucić do bagażnika to plastik akurat wygrywa
No właśnie z walce z plastikiem pomyślałam o tym krzesełku z xlandera :) daletho szukam użytkowniczki takiego :) halo! Jest tu taka osoba, proszę o pomoc 🙏

Do góry