reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

krzesełko do karmienia

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dziewczyny co sądzicie o krzesełkach do karmienia? czy warto kupować?
moja córcia to straszna wiercipięta i nie wiem czy w nim usiedzi, dlatego szukam opinii... no i Martynka ma już 9miesięcy, więc czy jeszcze opłaca sie kupować?

reklama

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Myślę, że warto, tym bardziej, że niedługo coraz więcej posiłków będziesz podawać na siedząco :-D:tak: (swoją drogą, jak to robiłaś do tej pory, skoro masz taką wiercipiętkę :baffled::sorry2::rofl2:). Moja córcia też nie usiedzi w miejscu, a żeby za nią nie biegać z łyżeczką, przypinam ją pasami do fotelika :tak: i oprócz tego mam pewność, że nie wypadnie, jakbym się odwróciła, czy musiała na chwilę wyjść.
Poza tym mam takie krzesełko, co się przekształca na krzesełko + stolik :rofl2::-p, więc się potem przyda do rysowania. Mam identyczne, jak na foto (zielone).

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
Ja też jestem za kupnem. :tak::tak::tak: Dziecko trzeba uczyć od małego gdzie jest miejsce jedzenia posiłków. Nie wyobrażam sobie ganiać z jedzeniem Julki która jest strasznie ruchliwa.
A tak to siup pasami w krzesełku jak napisała Pysia25 i dzidzia je. Potem można je obniżyć na sam dół i jak będzie miała ze 3 latka to sama będzie siadała :tak:

Na prawdę nie wyobrażam sobie życia bez krzesełka... :tak::-);-)

asik123

Fanka BB :)
Miasto
tu i tam
Rozwiązania
0
Ja też uważam, że krzesełko do karmienia to świetny pomysł.:tak: Mój Mateusz od ponad roku jada w takim krzesełku i jak tylko widzi, że szykuje się coś do jedzenia albo sam ma ochotę coś zjeść to pędzi do krzesełka wystawia paluch wskazujący i głośnym "aaaaa" domaga się aby go tam wsadzić i dać jeść.:tak: Dzięki temu ja również nie mam problemu z bieganiem za nim z łyżeczką a poza tym bałagan jest tylko w jednym miejscu, bo nie ukrywam, że przy próbach samodzielnego jedzenia (zwłaszcza zupki)krzesełko nadaje się tylko do tego żeby wstawić je pod prysznic:tak::-D

joe alex

Mamusia Tomka i Piotrusia
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Popieram dziewczyny. Ja sama mam krzesełko, które po rozłożeniu zamienia się na stolik.

Jest sporo zalet posiadania krzesełka do karmienia. Przede wszystkim maluszek je posiłki razem z nami przy stole. I bardzo mu się to podoba. Działa tu mechanizm, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, nawet jeśli to tylko (a może aż!) maleńki, niespełna roczny bobas.

morulik

październikowa mama
Miasto
Ateny/Jaworzno
Rozwiązania
0
jak najbardziej kupować, mój również jest straszna wiercipięta ale jednak w takim krzesełku mam szanse go opanować i bajzel jaki robi dookoła:-D
ja mam takie najzwyklejsze zakupione w ikea:tak:

agamal

kociara
Rozwiązania
0
Też uważam, że krzesełko to jedyne, dobre rozwiązanie na normalne nakarmienie dziecka

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
Kiedy moja dość zamożna ciocia pytała, co kupić małemu, to od razu poprosiłam o krzesełko, choć synuś nie miał wtedy jeszcze miesiąca i zapewne nieprędko z niego skorzysta. Starsza córa też miała krzesełko i zabieraliśmy je ze sobą nawet na wczasy.
Rzecz niezastąpiona

aneta456

kocham i jestem kochana
Rozwiązania
0
Jak najbardziej kupić krzesełko.My mamy z regulowanym oparciem co jest świetnym rozwiązaniem jak dziecko jeszcze samodzielnie nie siedzi.Używamy go od 6 miesiąca życia.

reklama

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Rzeczywiście regulowane oparcie to dobre rozwiązanie i może przyda się też dla kolejnej dzidzi :-D do tej pory karmię malą na kolanach ale coraz trudniej mi ja okiełznąć... kupujemy!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry