reklama

krzesełko do karmienia

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez dziuba127, 26 Październik 2008.

1. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

dziewczyny co sądzicie o krzesełkach do karmienia? czy warto kupować?
    moja córcia to straszna wiercipięta i nie wiem czy w nim usiedzi, dlatego szukam opinii... no i Martynka ma już 9miesięcy, więc czy jeszcze opłaca sie kupować?

2. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

Myślę, że warto, tym bardziej, że niedługo coraz więcej posiłków będziesz podawać na siedząco :-D:tak: (swoją drogą, jak to robiłaś do tej pory, skoro masz taką wiercipiętkę :baffled::sorry2::rofl2:). Moja córcia też nie usiedzi w miejscu, a żeby za nią nie biegać z łyżeczką, przypinam ją pasami do fotelika :tak: i oprócz tego mam pewność, że nie wypadnie, jakbym się odwróciła, czy musiała na chwilę wyjść.
    Poza tym mam takie krzesełko, co się przekształca na krzesełko + stolik :rofl2::-p, więc się potem przyda do rysowania. Mam identyczne, jak na foto (zielone).

3. reklama
  4. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Ja też jestem za kupnem. :tak::tak::tak: Dziecko trzeba uczyć od małego gdzie jest miejsce jedzenia posiłków. Nie wyobrażam sobie ganiać z jedzeniem Julki która jest strasznie ruchliwa.
    A tak to siup pasami w krzesełku jak napisała Pysia25 i dzidzia je. Potem można je obniżyć na sam dół i jak będzie miała ze 3 latka to sama będzie siadała :tak:

Na prawdę nie wyobrażam sobie życia bez krzesełka... :tak::-);-)

5. asik123

asik123 Fanka BB :)

Ja też uważam, że krzesełko do karmienia to świetny pomysł.:tak: Mój Mateusz od ponad roku jada w takim krzesełku i jak tylko widzi, że szykuje się coś do jedzenia albo sam ma ochotę coś zjeść to pędzi do krzesełka wystawia paluch wskazujący i głośnym "aaaaa" domaga się aby go tam wsadzić i dać jeść.:tak: Dzięki temu ja również nie mam problemu z bieganiem za nim z łyżeczką a poza tym bałagan jest tylko w jednym miejscu, bo nie ukrywam, że przy próbach samodzielnego jedzenia (zwłaszcza zupki)krzesełko nadaje się tylko do tego żeby wstawić je pod prysznic:tak::-D

6. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Popieram dziewczyny. Ja sama mam krzesełko, które po rozłożeniu zamienia się na stolik.

Jest sporo zalet posiadania krzesełka do karmienia. Przede wszystkim maluszek je posiłki razem z nami przy stole. I bardzo mu się to podoba. Działa tu mechanizm, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, nawet jeśli to tylko (a może aż!) maleńki, niespełna roczny bobas.

7. morulik

morulik październikowa mama

jak najbardziej kupować, mój również jest straszna wiercipięta ale jednak w takim krzesełku mam szanse go opanować i bajzel jaki robi dookoła:-D
    ja mam takie najzwyklejsze zakupione w ikea:tak:

8. agamal

agamal kociara

Też uważam, że krzesełko to jedyne, dobre rozwiązanie na normalne nakarmienie dziecka

9. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

Kiedy moja dość zamożna ciocia pytała, co kupić małemu, to od razu poprosiłam o krzesełko, choć synuś nie miał wtedy jeszcze miesiąca i zapewne nieprędko z niego skorzysta. Starsza córa też miała krzesełko i zabieraliśmy je ze sobą nawet na wczasy.
    Rzecz niezastąpiona

10. reklama
  11. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Jak najbardziej kupić krzesełko.My mamy z regulowanym oparciem co jest świetnym rozwiązaniem jak dziecko jeszcze samodzielnie nie siedzi.Używamy go od 6 miesiąca życia.

12. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Rzeczywiście regulowane oparcie to dobre rozwiązanie i może przyda się też dla kolejnej dzidzi :-D do tej pory karmię malą na kolanach ale coraz trudniej mi ja okiełznąć... kupujemy!

Poleć forum