reklama

krzesełko do karmienia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez klusia, 4 Listopad 2005.

1. klusia

klusia Fanka BB :)

Dziewczynki,
    Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się wkleić fotkę mojej córci...
    Jesteśmy na forum już jakiś czas ale dopiero teraz sie za to wziełam :)

Jestem ciekawa czy używacie krzesełka do karmienia? Jakie możecie mi polecić?
    dzięki

2. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Krzesełka używamy od 2 miesięcy,a więc od kiedy Jeremi skończył pół roku. Mamy krzesełko Chicco Polly. Jestem z niego bardzo zadowolona: ma regulowane oparcie, regulowany podnóżek i wysokość, pasy dla dziecka, dodatkową tapicerkę, dzięki, której wygodniej jest mniejszym dzieciom, kółeczka, jest lekkie i ładne.

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

Mam krzesełko drewexu, bez pasów (jedyna wada), i Hania nie usiedzi w nim dłuzej niz karmienie, jest bardzo ruchliwa i wszędzie jej pełno.

5. gosiaczek266

gosiaczek266 Zaciekawiona BB

witam mój malutki siedzi w krzesełku ale tylko przez chwilkę do jedzenia ale za to siedzi juz sam jak ja zazdroszczę klusi ze wkleiła zdjęcie bo ja w dalszym ciągu niepotrafie a mój maz jest zapracowany musze sie jakoś za to wziasc :)

6. agula82

agula82 Fanka BB :)

My mamy krzesełko BabyDreams Bambi i jestem z niego bardzo zadowolona.
    Mamy je od kiedy mały skończył 5 miesięcy. Ma szelki, regulowane oparcie (3 pozycje) stolik ze zdejmowaną tacką , regulowaną wysokość (4albo 7 pozycji) , kiedy dziecko jest mniejsze ma wkądkę , dla maluchów!

7. ewa26

ewa26 Fanka BB :)

My nie mamy krzesełka z dwóch powodów. Po pierwsze Olek by zaraz w nim się nudził (cały czas gdzieś wędruje nawet przy jedzeniu) a po drugie takie jak mi sie podobają to są drogie.
    PZDR

8. Kati

Kati Fanka BB :)

Kupiliśmy krzesełko jakieś półtora tygodnia temu na Allegro (ze wzg. na o wiele niższą niż w sklepie cenę). Jestem bardzo zadowolona, bo często przebywam w domu sama i mam problem jak przygotować obiad z dzieckiem na ręku. Wygodna sprawa i wszystkim polecam! Ach! Gratis dostaliśmy nawet zestaw naczyń dla Laury.

9. agula82

Kati czy to moze Baby Dreams???

10. reklama
  11. Kati

Kati Fanka BB :)

Babyono

12. agula82

pytałam bo kropka w kropke podobne
    tylko my granatowe mamy!!

Poleć forum