reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krzesełko do karmienia

klusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
282
Dziewczynki,
Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się wkleić fotkę mojej córci...
Jesteśmy na forum już jakiś czas ale dopiero teraz sie za to wziełam :)

Jestem ciekawa czy używacie krzesełka do karmienia? Jakie możecie mi polecić?
dzięki

male34mb.gif



maja.png
 
reklama
Krzesełka używamy od 2 miesięcy,a więc od kiedy Jeremi skończył pół roku. Mamy krzesełko Chicco Polly. Jestem z niego bardzo zadowolona: ma regulowane oparcie, regulowany podnóżek i wysokość, pasy dla dziecka, dodatkową tapicerkę, dzięki, której wygodniej jest mniejszym dzieciom, kółeczka, jest lekkie i ładne.
 
Mam krzesełko drewexu, bez pasów (jedyna wada), i Hania nie usiedzi w nim dłuzej niz karmienie, jest bardzo ruchliwa i wszędzie jej pełno.
 
witam mój malutki siedzi w krzesełku ale tylko przez chwilkę do jedzenia ale za to siedzi juz sam jak ja zazdroszczę klusi ze wkleiła zdjęcie bo ja w dalszym ciągu niepotrafie a mój maz jest zapracowany musze sie jakoś za to wziasc :)
 
My mamy krzesełko BabyDreams Bambi i jestem z niego bardzo zadowolona.
Mamy je od kiedy mały skończył 5 miesięcy. Ma szelki, regulowane oparcie (3 pozycje) stolik ze zdejmowaną tacką , regulowaną wysokość (4albo 7 pozycji) , kiedy dziecko jest mniejsze ma wkądkę , dla maluchów!
 
My nie mamy krzesełka z dwóch powodów. Po pierwsze Olek by zaraz w nim się nudził (cały czas gdzieś wędruje nawet przy jedzeniu) a po drugie takie jak mi sie podobają to są drogie.
PZDR
 
Kupiliśmy krzesełko jakieś półtora tygodnia temu na Allegro (ze wzg. na o wiele niższą niż w sklepie cenę). Jestem bardzo zadowolona, bo często przebywam w domu sama i mam problem jak przygotować obiad z dzieckiem na ręku. Wygodna sprawa i wszystkim polecam! Ach! Gratis dostaliśmy nawet zestaw naczyń dla Laury.
793364724lh.jpg
 
reklama
Do góry