reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krzesełko do karmienia

Rzeczywiście są bardzo podobne i sama zbytnio nie wiedziałam, bo na zdjęciach nie było dokładnie widać nazwy. Nam ten kolorek lepiej przypasował.
 
reklama
Ja mam huśtawkę w przedpokoju przy kuchni więc życie jedzeniowe odbywa się w huśtawce. Olek uwielbia jeść w hustawce bo przy okazji się buja. ;) ;D
 
odświerzam temat krzeselek. czy ktoś używa krzesełka Sun-stella lub Mini Kid? a może BabyOno? które z nich jest najlepsze? z wyglądu są prawie takie same.A co sądzicie o tapicerkach: ceratkowa czy bawełniana?
 
Ja używam krzesełka PRO BABY. I jestem z niego bardzo zadowolona :-) Tapicerkę ma ceratkową (bardzo łatwą do utrzymania w czystości):tak: Ala przesiaduje w nim odkąd skończyła 6 miesięcy. Naprawdę polecam. Oto fotka
 
ja od siostry dostałam zumę :) Podoba mi się ze względu na swój nietypowy wygląd, łatwo ścieralny materiał, z którego jest wykonane, regulację podnóżka i wysokości krzesełka oraz kąta nachylenia siedziska. Szkoda tylko, ze później nie może służyć jako stolik, jak to jest w innych krzesełkach, ale wybaczam :p haha
inglesina-zuma-graphite.jpg
 
Ja polecam krzesełko firmy graco jest super! Moj maluch siedział w nim od 5 msc do teraz ,dzieki niemu karmienie jest przyjemniejsze i moge zrobic cos w kuchni w czasie kiedy maluszek bawi sie w krzesełku:) Polecam gorąco jest solidnie wykonane , posiada wygodne siedzisko i pasy.
 
te rosnące z dzieckiem są świetne, a jeśli nie takie to tylko ikea - miałam kilka i zdecydowanie ikea, wygodne, lekkie, małe, tanie, ale przede wszystkim - bajecznie się czyści :)
 
reklama
Do góry