reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzesło do karmienia

reklama
Warto zwrócić uwagę na to aby: krzesełko było łatwe do zmycia, a więc najlepiej siedzisko niemateriałowe, pomiedzy nóżkami była plastikowa wypustka (moja córeczka nie daje sobie zapiąć pasów), która zapobiega wypadnięciu.
Ja kupując teraz krzesełko wzięłabym córeczkę do sklepu i po prostu poprzymierzała :)
 
Ja miałam jedno super wypaśne z regulacją wysokości, kąty nachylenia i inne szmery bajery. Córka dość wcześnie zaczęła zostawać u babci wiec babcia żeby było jej wygodniej dostała najzwyklejszy fotelik z Ikei bodajze za 70zl. Jak dla nas to fotelik ikeowski to był najlepszy wybór szczególnie jeżeli chodzi o utrzymanie czystości. Żadnych zakamarków, zbędnych materiałów wszystko łatwo można doczyscic.
 
Ja przy pierwszej mialam drewniane rozkladane razem ze stoliczkiem,nie mialo pasow ale szczebelki pomiedzy nogami,takze dziecko sie nie zsunelo.. teraz tez takie szukam ;) ale to za kilka miesiecy bo mala ma skonczone dwa miechy :D
 
My mamy krzeselko Chiccko POLYY pewnie posluzy nam jeszcze kolejny rok a juz poltora w nim jemy.
Jednak tak jak dziewczyny sprawdzało sie na wyjazdach i wypadach u babci zwykle z ikea ktore niestety na dwulatka chetnie jedzacego jest juz troche małe.
 
@MamaJasia35 popatrz sobie na fotelik peg pergo prima pappa zero3. Jest proste, nie zajmuje duzo miejsca, latwe w czyszczeniu material skoropodobny, ale nie cerata. No i mozna pozycje pollezaca zrobic, co mialo dla mnie znaczenie, bo synek jeszcze nie siedzial. Jest dobrze wyprofilowane i sie nie wyginal na boki. Jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Do góry