reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krztuszenie się śliną

agusia_20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Maj 2011
Postów
30
Miasto
Luton
Witam
Mam w sumie dwa pytania :)
Moja córa ma niecałe osiem miesięcy zdarza jej się zakrztusić śliną np. dzisiaj tak się stało. Czy powinnam się tym martwić?

I drugie pytanie:
Jak duże jest ryzyko SIDS u 8 miesięcznego bobasa? Szukałam informacji na ten temat ale niestety nie mogę znajść żadnych statystyk :(
 
reklama
jeszcze nie raz się zakrztusi, pewnie zęby jej idą. Mojej Julce się to zdarzało. Co do SIDS to myślę, że możesz być spokojna. To się zdarza najczęściej wtedy kiedy dziecko śpi z rodzicami, ew. jak śpi na brzuchu a nie umie samodzielnie jeszcze dobrze główki trzymać i się może poddusić. 8mczne dziecko swobodnie się przewraca z brzuszka na plecki i odwrotnie, a jeśli się nakryje kołderką to na pewno się rozkryje jeśli będzie mu ciężko oddychać.
 
co do sids to mysle ze mozesz być spokojna i nie czytaj głupot.Kiedys czytalam jak najlepiej kłaść dziecko i do dziś sie z tego zmieje:D"na brzuchu nie bo sids na plecach nie bo sie zadusi ulanym mlekiem a na bokach nie bo ucierpią stawy biodrowe:D" najlepiej trzymać w powietrzy do 2 roku zycia:D:D
 
Moja mala miala refluks do tej pory i zdarzalo jej sie krztusic mlekiem, teraz czasem krztusi sie slina bo zeby ida, a w kapieli to czasem sama nos do wody wklada i niefortunnie zaciagnie wode to tez sie krztusi. To chyba normalne...
 
Do góry