reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa a wizyta u diabetologa

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Witam kochane przychodzę do was z pytaniem ponieważ dziś miałam wizytę u swojego gin I okazało się, ze krzywa cukrowa po 2 h wyszła o 11 za wysoka, norma 140 wyszła 151 i dostałam skierowanie do diabetologa, czy któraś miała taka sytuacje i jak to się skończyło ? Czy to będzie jednorazowa wizyta czy już do końca ciąży będę musiała chodzić regularnie ?
 
reklama
Trochę się w tym pogubiłam, lekarz patrząc na moje wyniki powiedzial ze na czczo i po 1 h jest dobra a po 2 jest za wysoka(przeczytał do 140) według norm które św napisane na kartce wychodziłoby ze jest dobra, wstawiam zdjęcie, może wy mi pomożecie bo już sama nie wiem co robić
2B647ECE-45FC-4E6F-9B87-6F394241A491.jpeg
 
Trochę się w tym pogubiłam, lekarz patrząc na moje wyniki powiedzial ze na czczo i po 1 h jest dobra a po 2 jest za wysoka(przeczytał do 140) według norm które św napisane na kartce wychodziłoby ze jest dobra, wstawiam zdjęcie, może wy mi pomożecie bo już sama nie wiem co robić Zobacz załącznik 1155123
Hmm przeciez mieścisz się w normie
 
Hmm przeciez mieścisz się w normie
Właśnie tez to teraz zauważyłam, a lekarz na wizycie przeczytał 140 dla kobiet w ciąży, chyba, ze nie zauważył ze poniżej pisze ze do 153 dla kobiet w ciąży, a ja tak się zestresowałam, ze sama nie przeczytałam wtedy tej normy i nie powiedziałam o tym, Może powinnam do niego zadzwonić i o tym powiedzieć ?
 
Właśnie tez to teraz zauważyłam, a lekarz na wizycie przeczytał 140 dla kobiet w ciąży, chyba, ze nie zauważył ze poniżej pisze ze do 153 dla kobiet w ciąży, a ja tak się zestresowałam, ze sama nie przeczytałam wtedy tej normy i nie powiedziałam o tym, Może powinnam do niego zadzwonić i o tym powiedzieć ?
Możesz go uświadomić że się pomylił 😁 nie masz cukrzycy 🙈
 
Właśnie tez to teraz zauważyłam, a lekarz na wizycie przeczytał 140 dla kobiet w ciąży, chyba, ze nie zauważył ze poniżej pisze ze do 153 dla kobiet w ciąży, a ja tak się zestresowałam, ze sama nie przeczytałam wtedy tej normy i nie powiedziałam o tym, Może powinnam do niego zadzwonić i o tym powiedzieć ?
Ja bym się wstrzymała jemu raczej chodziło o to, że po 2h było wyżej niż po 1h, a powinno już zaczynać spadać. Idź do diabetologa, wytłumaczy, rozwieje wątpliwości, da dietę, zleci samokontrolę cukru, jak będzie ok to przyjdziesz jeszcze z raz, jak nie to zostaniesz, nikt tam krzywdy nie robi nikomu.
 
reklama
Trochę się w tym pogubiłam, lekarz patrząc na moje wyniki powiedzial ze na czczo i po 1 h jest dobra a po 2 jest za wysoka(przeczytał do 140) według norm które św napisane na kartce wychodziłoby ze jest dobra, wstawiam zdjęcie, może wy mi pomożecie bo już sama nie wiem co robić Zobacz załącznik 1155123
Hmm dziwne ze po 2h masz wieksza niz po 1h.. Ona chyba powinna malec a nie rosnąć wiec to moze o to chodzi.
 
reklama
Szukałam po internecie na temat tego ze po 2 h jest wyższa niż po godzinie o znalazłam odpowiedz diabetologa (dodaje zdjęcie)
04941532-02AB-447B-812B-786109798AB5.png
do mojego gin nie mogę się już dziś dodzwonić, ale jutro zadzwonię Powiem ze nie doczytał normy dla ciężarnych i zapytam o ta wyższa wartości po 2 h
 
Do góry