• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Krzywa cukrowa

reklama
wiecie co?? ja dostałam dziś skierowanie na krzywą... i wytyczne:
mam kupić glukozę, rozpuścic ją w szklance wody i wypić (moge być godzinę po śniadaniu) i za godzinę stawić się na pobraniu krwi
 
reklama
A ja dzisiaj byłam na tym badaniu. No i okazało się,że nie tak diabeł straszny. Bardziej mnie wystraszyły opowieści wszystkich jaka ta glukoza jest niedobra niż było w rzeczywistości. Tak więc, kto jeszcze nie był, nie ma się czego obawiać. Zasłodzenie Wam nie grozi :laugh:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry