reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

reklama
dotrzeć do przychodni to jeszcze nic, jak wypić glukoże i wytrzymać ten okropny smak przez 2 godziny..

ale pociesze, standartowo najpierw robia ten godzinny test ;)
 
OJ coś mi się zdaje, że to badanie nie będzie przyjemne...jak dobrze, że jeszcze troszkę czasu zostało. Ale jak przeczytałam jakie to slodkie (a piję teraz herbatkę z cytryną,bez cukru) to mnie już muli. Oby było szybko te badanie za nami...
 
lekarz chyba zawsze je przepisuje - ja jestem bezproblemowa a w pierwszej ciazy je mialam :) w tej pewnie tez za jakis czas ...
ale zawsze mozesz sie zapytac lekarza :)
 
Azik no to każda ma inne badania robione bo nie rozumiem, nawet moja gin powiedziała mi
ze moge zjeśc małe śniadanie, dzwoniąc do przychodzni to samo mi powiedziano
ja nie miałam krwi pobieranej przed glukozą jedynie po glukozie wiec sniadanie nie zmieniło nic
w wyniku, poziom glukozy naczczo miałam robiony przy pierwszych badaniach na poczatku ciąży
dlatego miałam robiony teraz tylko poziom po glukozie 50gram wyszedł mi 90 wiec ok!! Także to zalezy ile masz
pobran krwi jeśli tylko godzine po glukozie to można być po śniadaniu jestem tego przykładem!!
 
TEST OBCIAZENIA GLUKOZA,zeby byl wiarygodny to musz byc 2 pobrania-na czczo i po wypiciu,inaczej badanie nie ma sensu(uczylam sie tego w szkole.............medycznej)
 
reklama
Sylwia no to mój jest niewiarygodny chociaż moja gin nic na ten temat nie powiedziała, wynik wyszedł dobry i tyle
a w przychodni nikt mi nie powiedział że bedzie mi pobierał krew przed podaniem glukozy tez tak myslałam
ale pielegniarka kazała wypic roztwór i po godz zjawic sie na pobranie!! Dobra koncze ten temat bo widze że każda
ma tu swoje zdanie!!!
Pozdrawiam wszystkie mamy ta glukoza naprawde nie jest taka zła bez przesady !! ;)
 
Do góry