reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

A ja pilam glukoze ,tylko nie w Polsce.Byla pyszna.Firmowo zapakowana o smaku pomaranczowym i prosto z lodowki.Taka dostalam z szpitalu.Smiac mi sie chcialo jak sie te kobiety krzywily,gdyby wypily ta w Polsce...
Wypilam 100 bo to bylo specjalne badanie i przez 2 godz co 30 minut pobierali mi krew.
Jestem za wprowadzeniem tego u nas!!!
 
reklama
co do glukozy to ja tam mogę ją pić częściej przynajmniej nie byłamtak bardzo głodna, ale gorzej z tym kłuciem najpierw przy 50g dwa razy i niestety wynik był minimalnie za wysoki (141 a norma podobno do 140 po 1g) a ostatnio trzy razy przy 75 g glukozy no i te wyniki nie mam pojęcia czy teraz lepiej
na czczo - 77
po 1godz. od wypicia 75g glukozy - 136
po 2godz. - 129 (jakos tak po woli spada chyba??)
Może ktoś zna konkretne normy?
 
dostałam zlecenie do zrobieniakrzywej cukrowej...wiem ze jest to standartowe badanie i wiem ze wykrywa ewentualna cukrzyce ciazowa....czy cos jeszcze powinnam wiedziec? :)

Ja właśnie jestem po, wynik chyba do porawki:wściekła/y:, ale zaraz idę do lekarza i będę wiedzieć wszystko:cool:
 

Załączniki

  • lilipie.png
    lilipie.png
    6,9 KB · Wyświetleń: 144
Do góry