reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa główka!

u mnie nic nie pomaga, a miała krzywą główkę? wyrównało się? a na rehabilitację w końcu dostałam skierowanie. Chore to wszystko dopiero teraz..., nie wiem czy pediatra czekała aż samo przejdzie?. Muszę coś z tym zrobić.:crazy: martwię się o tą krzywą główkę ładnie to nie wygląda
 
reklama
kształt głowy jest brzydki. Głowa jest po prostu krzywa. Czy któraś z was też miała taki problem? Jak sobie z tym poradziłyście? Czy głowa waszego dziecka została krzywa? Ostatnio dużo czytam na ten temat i doszukałam się że można stosować na główki specjalne kaski ale dostępne są za granicą, Są też specjalistyczne poduszki head care. Chyba zostaje dla mnie ta druga opcja. Czy miałyście taką poduszkę? pomogła? Przepraszam, że tak dużo pytań ale jest to dla mnie bardzo ważne.
 
U mnie w rodzinie występowało podobne zjawisko , przez 14 lat moja ciocia nic z tym nie robiła aż poddała się operacji która ogólnie trwała ( wizyta w szpitalu) kilka dni i wszystko jest teraz wporządku głowa jest prosta.
 
reklama
U mnie pierwsza córka wylezala głowę z jednej strony , układała ją krzywo i wyginała się w C, kupiłam poduszkę ortopedyczna i układałam tak dziecko żeby podchodzić z drugiej strony łóżeczka do niej i się wszystko samo wyprostowało
 
Do góry