reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Książeczki dla 3 latki

Rozwiązania
0
Moja 3-letnia córeczka ostatnio boi się prawie wszystkiego. Wymyśliła sobie że są potwory, nie mogę jej zostawić nawet na sekundę samą bo zaczyna płakać. Jakie polecacie książeczki, za pomocą których przezwycięży strach.

reklama

Marciątko

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Może nie książeczka, ale ponoć gra potwory do szafy czy jakoś tak pomaga

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
@eveline412 Żaden tytuł na razie mi nie przychodzi do głowy, gra Granny o potworach podobno bardzo fajnie pomaga a dodatkowo proszę masz tu link do artykułu Lęki dziecięce, w którym znajdziesz kilka strategi dotyczących pomocy takim maluchom:)

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Polecam zacząć od księgi dźwięków która sprawdzi się również dla tych młodszych dzieci, równie fajna i ciekawa propozycja to seria Pucio uczy się mówiąc i czytać :)

reklama
Rozwiązania
0
Jakiś czas temu na naszym forum polecałam książeczkę, Kto mieszka za meblami. To książka o potworach, która stara się je przedstawić w bardziej racjonalnym świetle. Kolorowe obrazki, ciekawe historyjki, myślę, że mogą trochę pomóc w oswojeniu się ze strachem.

Do góry