reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książeczki dla roczniaka

O tak! Mała głodna gąsienica, hit około roczku u nas!

Króliczek Jorga Muhle u nas trochę później, bliżej 3 lat.
 
reklama
Ja polecam książeczki z okienkami wydawnictwa jupi jo. Są niezniszczalne i bardzo ciekawe.
Hitem była książka o myszce Stasiu:
 
Hej, szukam książeczek dla 12 msc dziecka. Bylam w paru sklepach, zazwyczaj książeczki są od 2rż, i mają kartki. Ja szukam czegos w grubej oprawie, zeby dziecko moglo swobodnie nimi operować, czegoś rozwijającego, co jednoczesnie nie bedzie nudne. Jakie książeczki lubią wasze dzieci? Co polecacie?

Znam tylko pucio i kici kocia, a mnie szczerze mówiąc obie nie zachęcają.
Nike wiem czy masz chłopca czy dziewczynkę, ale u mojego synka hitem była seria "Mały chłopiec", teraz ma 2,5 roku i w sumie lubi wszystkie książeczki z tej serii, ale jak był młodszy to pierwszym hitem był "Wóz strażacki Jacka", a potem w sumie każda kolejna mu się podobała. Akurat ta książeczka ("Wóz strażacki Jacka") wyróżnia się z serii, bo jest rymowana, a jednak większość książeczek z serii nie ma rymów. Zresztą moja córeczka ma teraz rok i 3 miesiące i też uwielbia książeczki z serii "Mały chłopiec" ;)

Synek w młodszym wieku lubił też bardzo "Księgę dźwięków", a córeczka do niedawna uwielbiała "Baw się i dotknij. Na wsi." W wieku już nieco starszym niż rok synek uwielbiał "Pucia" (te duże ksiązki z głównej serii, małe na nim nie robiły wrażenia), wszelkie książki ze zdjęciami pojazdów, maszyn budowlanych itp, "Wydaje mi się, że widziałem Pingwina", "Bardzo głodna gąsienica" i pewnie jeszcze trochę by się tego znalazło, ale te mi jako pierwsze przychodzą do głowy :)
 
Nike wiem czy masz chłopca czy dziewczynkę, ale u mojego synka hitem była seria "Mały chłopiec", teraz ma 2,5 roku i w sumie lubi wszystkie książeczki z tej serii, ale jak był młodszy to pierwszym hitem był "Wóz strażacki Jacka", a potem w sumie każda kolejna mu się podobała. Akurat ta książeczka ("Wóz strażacki Jacka") wyróżnia się z serii, bo jest rymowana, a jednak większość książeczek z serii nie ma rymów. Zresztą moja córeczka ma teraz rok i 3 miesiące i też uwielbia książeczki z serii "Mały chłopiec" ;)

Synek w młodszym wieku lubił też bardzo "Księgę dźwięków", a córeczka do niedawna uwielbiała "Baw się i dotknij. Na wsi." W wieku już nieco starszym niż rok synek uwielbiał "Pucia" (te duże ksiązki z głównej serii, małe na nim nie robiły wrażenia), wszelkie książki ze zdjęciami pojazdów, maszyn budowlanych itp, "Wydaje mi się, że widziałem Pingwina", "Bardzo głodna gąsienica" i pewnie jeszcze trochę by się tego znalazło, ale te mi jako pierwsze przychodzą do głowy :)
Moje córki też wałkowały "Małego chłopca" z wielką miłością


U nas okienka były niestety obrywane przez maluchy.
 
Moi chłopcy lubili serię "Mały chłopiec". To były książeczki np " Łodka Jurka ", " Karetka Mietka " itp, tego jest masa. Fajne bardzo grube strony.
 
reklama
Moje dzieci uwielbiają książeczki kartonowe od Wydawnictwa MD - idealnie nadają się dla maluchów, są bezpieczne, pieknie iliustrowane i mają fajne wierszyki z morałem. Polecam szczególnie Alarm w zagrodzie oraz Orkiestre słonika. Na ich www oraz funpage na Facebooku sa też konkursy. Polecam
 

Załączniki

  • alarm-w-zagrodzie_1515_k.jpg
    alarm-w-zagrodzie_1515_k.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 25
  • cyrk_92_k.jpg
    cyrk_92_k.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 19
  • farma_91_k.jpg
    farma_91_k.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 20
  • orkiestra-slonika_1514_k.jpg
    orkiestra-slonika_1514_k.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 20
  • przyjaciolka-pszczolka_1746_k.jpg
    przyjaciolka-pszczolka_1746_k.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry