reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

hej dziewczyny pamiętacie te książki od Trasi?
chłopiec i pingwin, Albert Albertson, ludzkie ciało i jakie jeszcze?
http://aros.pl/
Na arosie zniżki trzeba cos na urodziny kupić :-)
 
reklama
Jeżeli ktoś tu jeszcze wogóle zagląda to podzielcie się jakimiś ciakwymi tytułami :)

Maja dostała w czerwcu Mamoko3000 i oszalała na jej punkcie, potem do łask wróciła ulica czereśniowa której mamy 3 części (bez jesieni) i przewertowała je znowu od deski do deski :)
 
Ooo jest i Marta :)
Charli i Lola miałyśmy z biblioteki bo Maja oglądała tą bajkę i jak zobaczyła książkę to nie chciała bez niej wyjść :)
Zamówiłam własnie na arocie "Kicie Kocię" (gotuje i w pociągu) skoro tak polecacie :) i "Naciśnij mnie" - nie bardzo rozumiem fenomen tej ksiązki ale jeśli jest takim hitem to niech już będzie :p
 
Baśnie bardzo lubię te, w empiku wyprzedawali po 10 zł, jeszcze można dostać
http://merlin.pl/Czerwony-Kapturek-...1071656.html?gclid=CPvVz6WT_b8CFeTItAodrB0ArA
w twardej oprawie, sporo sugestii dla rodzica- jak wykorzystać baśń do rozmowy z dzieckiem (na marginesach), jakoś b. je lubimy.
Kasia, wiem o których piszesz, fajne są!

Kicia Kocia- mamy kilka i b. lubimy.

Z broszurowych hitem jest też Dawniej i dziś Dawniej i dziś. Jak żyły dzieci przed stu laty, a jak żyją dzisiaj - Holtei Christa za 6,99 zł | Książki empik.com
REWELACJA!
Ma rozkładane strony- po lewej kiedyś, po prawej dziś (tematycznie czyli strona o pokoju, szkole, zabawkach, placach zabaw, kuchni)- Miesio uwielbia.

Dziś kurier przyniósł 6 nowych książek:-D Cieszę się jak dziecko z każdej. Wkrótce dam znać co i jak:)
Nawet regał musieliśmy kupić dzisiaj kolejny na nasze zbiory książeczkowe! Przy okazji powstaje kącik czytelnika w pokoju:)

ps. a znacie Zakamarkowych rycerzy i księżniczki? Miesio ubóstwia tę książkę, pisałam o niej na blogu Śladem bosych stóp: Zestaw na nudę.
No i Albert- uwielbiamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Musze zamowic Charliego i Lole, skoro tak polecacie:-) Alberta mamy i uwielbiamy! Kicia Kocia tez co jakis czas wraca do lask;-)
u nad na tapiecie Felek i Tola, Pippi Ponczoszanka, Bobo obie czesci, Cynamon i Trusia, a teraz czekam na Zebre z wyd Polawiacze Perel. Fajna jest tez ksiazka Kto sie schowal
 
Do góry