reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

reklama
u nas też mało nowości. W zasadzie wsszystkie hity przerabiamy teraz od początu z Szymkiem. Marysia zna wiekszość na pamięć i "czyta" bratu sama. Tyle, że Szymcia trudno namówić na czytanie czegoś w czym nie ma samochodów, masakra...
Marysia lubi od dłuzszego czasu opowiadania. Czytamy duzo Pana Kuleczkę (mamy dwa zbiory opowiadań) i "Opowiadania dla przedszkolaka" PIątkowskiej bodajże. Fajne, miłe. Na szczęście Martynka poszła w odstawkę, bo już nie mogłam patrzeć na fioletową okłądkę z brokatem:)
 
Dziewczyny a coś w tematyce przedszkolnej polecacie?

Ja miałam z biblioteki jakiś zbiór opowiadań i tam było "ktośtam idzie do przedszkola" (nie pamiętam imienia :p) ale słabe to było takie fakty na sucho.
Mamy "Basia -Wielka księga przygód" (żółta) i tam Basia idzie do p-la.
Mamy też Teodora "Teodor" – wyjątkowa książka dla dzieci który jest niezwykłą książką w każdym możliwym znaczeniu tego słowa od wydania po treść i obie z Mają ją uwielbiamy, Teodor jest królikiem i idzie do szkoły :)
Polecacie coś???
 
my znad morza przywieźliśmy:
Muminki i urodzinoyy guzik - Emi uwielbia Muminki
Czytajki - dziecięcych książek czar: Jak wysoko jest niebo? - Anna Milbourne - przecudowna (brak plakatu mnie jednak zdrzaźnił...:baffled:)


trasiu to, co czytasz Szymkowi skoro tylko o autach? mnie może też to czeka więc dawaj inspiracje;-)
Madzioolka jestem mega zaciekawiona Todorem!!! my swego czasu czytałyśmy z Emi m.in. 'Marysia i wesoły dzień w przedszkolu', 'Tupciu Chrupcio. Przedszkolak na medal' - Tupcio dobry na wszystko, nadal uwielbiamy książki z tej serii, choć wszystkie miałyśmy z biblioteki, jak i Marysię (tylko jedną mamy na własność;-))
 
madzioolka my też mamy "Marysię" o przedszkolu i Tupcia Chrupcia. Wiem, ze czytłyśmy coś jeszcze, ale nie pamiętam co...

felka nie pytaj... o autach same głupoty z cyklu "Auto Artura" itp, ale on jeszcze niedawno był bardziej na etapie oglądania książki niż czytania. Teraz chce słuchać juz całości i czytamy Bobo, O zimie, Piłka Eli, cała seria o Kici Koci (tam są czasem auta - dlatego uwielbia już od dawna). Generalnie akurat w naszym przypadku jest samochodowa masakra, Szymcio od rana gada tylko "ata, ata", buduje garaże, ogląda katalog o samochodach itp. Był taki mooment, ze nie chciał robić nic innego... planujecie drugie? Czy może nawet juz w drodze? :))
 
reklama
Do góry