reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

Aestima - jaka seria ze Smyka bo 709 pozycji się pokazuje.... :baffled:
Postanowiłam wprowadzić droższe książeczki na listę prezentów, a te tańsze kupować sama. :nerd:
 
reklama
traschka ja tak samo :tak::tak: tylko ja mam narazie 15 pozycji :-D:-D:-D

podczytuje, przeglądam i cześć do koszyczka, jednak na wiele z pozycji Aestimy dla Matiego jeszcze za wcześnie...
 
No to tak - książki Wydawnictwa Aksjomant są w większości minimalnie tańsze w Smyku niż u nich, udało mi się wczoraj w Carrefour kupić z przeceny książeczkę z magnesami - zwierzęta w dżungli, krótki tekst a magnesy wstawia się/dopasowuje w zaznaczone miejsca, które mają jaśniejszy kolor od reszty obrazka - jedyne 4,99 zł. Wymyśliłam, żeby forsować na prezenty mikołajkowe w żłobku właśnie książeczki i właśnie z wydawnictwa Aksjomat - stosunek jakości do ceny - tylko kto to wszystko zapakuje dla 100 maluchów. :crazy:
 
no to zamówiłam. Ale "opanowałam się" i zakonczyłam zamówienie na 20 ksiązkach:)) Nie mogę się doczekać! Polowa pójdzie na prezenty pod choinkę i na Mikołaja dla Marysi.
Dziewczyny dziękuję za inspiracje, wiekszość wykorzystałam z waszych propozycji:-)

forever pomysł bardzo dobry. U Marcina w pracy w tym roku dzieci pracowników zamiast paczek ze słodyczami dostaną właśnie kiążki. Na kazde dziecko było przewidziane 75zł, jednego dnia przyjechało stoisko z Matrasa i kazdy wybierał tytuły jakie chce. A więc czekamy jeszcze na książeczki od firmy:)
Co do pakowania, nie panikuj:) ja dziś rano pakowałam 20 prezentów przed koncertem maluchów, który był dzisiaj. Zajęło mi to pół godziny i byłam sama. Wystarczy celofan i wstążka, albo całkiem na łatwiznę - kupić kolorowe torebki na prezenty. Na pewno mozna znaleźć tanie, tym bardziej przy zbiorowym zakupie. Ja dla swoich dzieci suzukowych zawsze jeszcze szykuję niespodzianki, haftowane imę na szmatce do czyszczenia skrzypiec, maskotka nutka itp. Samo pakowanie to pikuś:)
 
kurcze, Trasia, jesteś swietna! Że też Miesio ze wzgl. na odległość nie będzie mógł zostać Twoim suzukowym dzieckiem:wściekła/y: A jakie książki zamówiłaś? pokaż, pokaż!!! Z chrzestną umówiłam się na te muminki pod choinkę a wczoraj kupiłam jeszcze trochę percego z parku i powiadam Wam- rewelacja a ilustracje wyjątkowo piękne. Majstersztyk. Do tego ciepły, mądry tekst, którego uroki Miesio okdkryje za jakiś rok- dwa. I z plakatem. Za 9,90 w pepco- gorąco zachęcam jeśli ktoś chce kształtować poczucie estetyki od zarania!!
 
reklama
Aestima większość to twoje propozycje:)
Skąd się biorą jajka? - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Co kto robi? - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Gdzie pracuje… Karetka - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Zabawy malucha. Zeszyt 1. Książeczka edukacyjna z naklejkami dla dzieci od 2 lat - Podgórska Anna - Książki dla dzieci - Smyk.com
Kto tu mieszka? - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Kolory - Strzałkowska Małgorzata - Książki dla dzieci - Smyk.com
Gratka dwulatka. Część 1 - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Skąd się bierze mleko? - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Zwierzęta na wsi. Quiz malucha - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Kicia Kocia na basenie - Głowińska Anita - Książki dla dzieci - Smyk.com
Kicia Kocia na placu zabaw - Głowińska Anita - Książki dla dzieci - Smyk.com
Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny - Głowińska Anita - Książki dla dzieci - Smyk.com
Piesek. Mali przyjaciele - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Świat malucha. Odklejam i naklejam - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Piłka Eli - Kruusval Catarina - Książki dla dzieci - Smyk.com
Gdzie kto mieszka? - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com
Babo chce - Susso Eva, Chaud Benjamin - Książki dla dzieci - Smyk.com
Jest tam kto? - Tidholm Anna-Clara - Książki dla dzieci - Smyk.com
Auto Maksa - Lindgren Barbro - Książki dla dzieci - Smyk.com
Przeprowadzka - Opracowanie zbiorowe - Książki dla dzieci - Smyk.com


ja mam tą książeczkę o Muminkach "zabawa w chowanego" czy jakoś tak. Marysia ja naprawdę uwielbia! Codziennie maltretowana wiele razy, Marysia przewraca szybko wszystkie strony otwierając okienka i czekając na kapelusz taty mamunka (tam sie chowa Mała MI:)
Suzuki na odległość, hehe:) Chyba nie ma nikogo w Zielonej Górze...
 
Do góry