reklama

Książeczki z zagadkami

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez helenka79, 21 Czerwiec 2012.

 1. helenka79

  helenka79 Początkująca w BB

  Witajcie! Ostatnio u nas rządzą zagadki, zwłaszcza na zabicie czasu, tak jak podczas jazdy tramwajem czy oczekiwania w poczekalni, aż kupiłam taką książeczkę z zagadkami SuperQuiz Zwierzęta - bardzo fajna, poręczna księżeczka, właściwie spięte spiralą karty z zagadkami i ciekawostkami (do których zadawane są pytania), bierzemy ją ze sobą wszędzie i jeszcze się nam nie znudziła. Polecam zarówno ze względu na ciekawostki i zagadki, jak i ze względu na format :)
   
 2. Kiulik

  Kiulik Fanka BB :)

  sporo jest takich książeczek, ale niektóre są zbyt proste i przez to nudne, nie pamiętam już jaka to była książeczka, pomarańczowa, z misiem - droga i dzieciaki po 3 min odkładają!
   
 3. reklama
 4. little.bee

  little.bee Zaciekawiona BB

  Uważam, że to super pomysł :) takie książeczki to pozytywne zapełniacze czasu, każda aktywność umysłowa dla naszego dziecka nie jest zła, więc powinniśmy jak najbardziej korzystać z takich książeczek :) nie musimy kupować tych bardzo drogich z wyklejankami czy innymi udziwnieniami...zresztą, ja, gdy byłam dzieckiem układałam takie zagadki sama z moją babcią..i to dopiero była zabawa! ;)
   
  Ostatnia edycja: 17 Październik 2012
 5. Kiulik

  Kiulik Fanka BB :)

  zgadza się że mozna i trafić na jakieś fajne, ale w większości treść nie jest wprost proporcjonalna do ceny
   

Poleć forum