reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska dla malucha

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki czarna za przepisy.
Aż mnie korci, żeby coś ugotować.
Ale na prawdę nie boicie się tych zmutowanych sklepowych warzyw?
 
reklama
Zawsze można wykorzystac mrożonki :-) Kupujesz jakas mieszanke warzywną, wybierasz co chcesz i z tego gotujesz. Na pewno to lepsze rozwiazanie niz uzywanie zmutowanych warzyw i owoców, które są zimą w sklepach. Ja latem na pewno pomroze troszke warzywek i owoców dla małego na przyszłą zimę :-) A mrożonki w sklepach tez sa przygotowywane ze swiezych produktów. Zimą dostaniesz w sklepie tylko tzw. Włoszczyzne, jabłka, banany, a przeciez dziecko nie bedzie jadło w kółko tego samego. A mrożonki dają nam mozliwosc podania swiezej malinki czy truskawki nawet w srodku zimy :-D

Dorotka, ale to nie jest zadki rosołek. Gotujesz mięsko i warzywka, potem to miksujesz z wywarem i wychodzi gęsta zupka :-)
 
Ostatnia edycja:
Martynka te mrożonki to bardzo dobry pomysły:tak::tak::tak:

No ja dzis robie pierwsza zupke z listy;-) ciekawe czy zje bo na kleiku nie robiłam jeszcze;-)
 
MALENA ja sie jakos dziwnie no boje tych warzyw
MARTYNKA bardzo dobry pomysl :-)
CZARNA ja tez zrobie Oliwce jakie danko :-)
Fajnie ze Samiemu smakowalo :-)
 
Ostatnio dodawałam Rafałkowi do zupki kalafiorka z mrożonki, a dzisiaj brokułki :-)

Wczoraj jadł biszkopciki w herbatce rozpuszczone, a dzisiaj mu tesciowa dała kisielek do picia, a na deser gotowane jabłuszko i wszystko wcinał :-) Głodomor mały :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry