reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka Kucharska Karmiącej

reklama
Gosia zrobilam wczorak Twoja babke z bananem i powiedz jak ona powinna wygladac w srodku taka puszysta jak to babka, bo mi wyszla taka jakby zbita w srodku- czyzby zakalec? ale mimo to smakuje...........

ja prosze przepis na ciasteczka serca...........
 
dzięki za babeczki :-):-) pieknie wyglądają na zdjęciu, aż się zrobiłam głodna (ale tym sposobem moja nadwyżka kilogramowa nie ucieknie a co tam:-D:-D)
 
jak sie zrobi samemu to jeszcze lepiej wyglądają a jak smakują :-p powiem szczerze że nieraz mi się spodów nie chce piec to kupuję gotowe :tak: kartom z 10 zł i tam jest 50 sztuk bez roboty a srodek można zrobić samem jak kto lubi z tym że nie wiem czy te gotowe mają w składzie mleko :no:


po weekendzie dam znać jak smakowały, bo wcześnej nie dam rady zrobić:-(. Już mi ślinka cieknie:rofl2::tak::happy2:
 
Dzięki Gosia _k23.W sumie jeszcze nie rozgladałam się za nimi, jutro ruszę na łów, przydałyby mi się na chrzciny jako urozmaicenie ciastowe;-). Jadłam u koleżanki takie z karmelem i różnymi bakaliami na wierzchu, pycha.:-D
 
reklama
reklama
Do góry