reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska mam - ciasta, ciasteczka, obiady, kolacje

reklama
Agatka nie wiem jakiej to firmy, po prostu jest to w puszce i napisane jest MASA KRÓWKOWA, u nas w Intermarche stoi to koło mleczka skondensowanego, więc to zauwazyłam, bo tak, to pewnie też bym nie wiedziała

acha... jest tez taka sama MASA ORZECHOWA
 
Klavell poszperaj tu za piersiami curry z bananami,pychotka a faceci nawet sie nie domyslaja składu:yes:mój jak się dowiedział z czego jest sos to myślał,że żartuję:-)
 
A ja mam pytanie odnośnie świąt,każda jest z innego regionu a ja robie pierwszy raz święta u siebie.
Będzie barszcz z uszkami,pierogi ruskie i z kapusta i grzybami,rybka smażona,i koniec pomysłow.W domu rodzinnym robiliśmy jeszcze galarete z karpia ale tu nikt nie zje.Matko co sie daje na święta pomocy
 
U nas robi sie jeszcze zupe grzybowa ale taka postna z kasza i grzybami albo barszcz z kapusta i grzybami.Ponadto ja robie sledzie w oleju,sledzie pocygansku i salatke z tunczyka. - to wszystko oczywiscie na Wigilie. A na pozostale dwa dni to roznie ale z reguly sa flaki albo strogonof, bigos, placki i jakies przystawki
 
JA robie jeszcze pange bo nikt u mnie karpia nie zje, kompot z suszu, kluski z makiem albo makówki i obowiązkowo kapuste z grochem:-)
 
moja mama zawsze podaje ziemniaczki z maselkiem, rybka karp i panga, kapusta z grzybami, barsz z uszkami, zupa grzybowa, golabki z kasza, moczka, krokiety, dnia nastepnego podaje kaczke, no i oczywiscie kompot moja babcia daje jeszcze makowki i sledzie w roznej postaci
 
reklama
U mnie sa jeszcze kluski na parze z marmoladka, zupa rybna (fuuujjjjj;-)) i kutia obowiazkowo.
Ja chyba w tym roku tez bede robic wigilie....przydadza mi sie wasze pomysly na cos nowego.

Pycha pierwszy raz slysze o jakies masie w puszce:confused::dry: ale poszukam u siebie w sklepach, to jest siwetne zaoszczedzenie pracy :cool2:
 
Do góry