reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska naszych dzieciaczków :)

reklama
niczka ja juz dawno nie miksuje...duuuza ta porcja wyglada na fotce:tak:moja dzisiaj zjadla kartofelki ,lekko posolone z koperkiem i na osobnym talerzyku dalam jej zeby sama jadla kalafiorek i brokulki,cale rozyczki nic nie rozrywalam bo Emilka za nim zjadla ugniotla to na papke:tak:
acha niczka mam nadztieje ze nie jecie jednym widelcem?
madziallenka :tak::tak:wlasnie z tej stronki mam ten przepis
polecam Wam krupniczek-pychotka i chyba zrobie Emilci te kaszke z mieskiem tylko jak zrobic sosik? wiecie?
 
A ja caly czas dawalam sloiczki, a tam raczje papkowate jedzonko.
Generalnie nie jemy tymi samymi sztuccami.
Chodzi Ci o prochnice? slyszalam ze tak wlasnie mozna przeniesc bakterie do buzi dziecka.
 
niczka nie tylko o prochnice ale i o inne bakterie ktore gniezdza sie w naszych japkach:tak:a po za tym chcialabys zeby kelner albo nawet twoj m grzebal ci twoim widelcem w twoim jedzeniu zeby sprawdzic czy np nie za gorace a potem go dal tobie do jedzenia:tak:;-):sorry2::blink:hihi zartuje sobe ale ja staram sie nie oblizywac sztuccow,smoka etc...
 
NICZKA - no podziwiam:tak:.....ja tez nie miksuje (tzn tylko miesko)......ale rozdniatam widelcem......takich duzych kawałkow Kuba nie potrafi jesc:-(

Pytałyscie kochane o jajeczniczke.....wiec tak: robie ją na parze - do malego garnka wlewam wode, na garnek kłade talerzyk, jak sie juz woda gotuje na talerzyk troszke masełka, jak sie rozpusci - wbijam jajko (zanim rozbije sparzam wrzatkiem)...no i dalej tak jak normalna jajeczniczke, mieszam az sie zetnie......do gotowej dolewam troszenke mleczka, troszenke sole. No i wkruszam do srodka chlebek:tak:
 
SZMINKA - no ja wlasnie zeby spulchnic daje mleko:tak:....wczoraj pierwszy raz krowie...bo bylo szybciej, takie z kartonika......skutko ubocznych brak:-D
 
anetka juz o jajecznicce przeczytalam, smaka mi narobilas ze hoho, ále dogadzasz, z tym wkruszonym chlebkiem to juz super popieszczenie brzusia :-)
 
reklama
madziallenka daj przepisik na te pomodorowke...:tak:
a to przepisiki ktore w "mamo juz jestem" podawali tylko bez proporcji bo nie zdazylam
kotleciki z groszku:szklanke ugotowanego groszku,koperek,zoltko,make-z tego uformowac kotlecika,obtoczyc w bulce tartej i upiec
kopytka z twarogiem:twarog,maka,zoltko,mleko modyfikowane i kaszka (nie wiem jaka hihi)umormowac kluseczki i ugotowac
jutro zrobie to wam powiem czy wyszlo
 
Do góry