reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka o noworodku. Jakie polecacie??

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2019
Postów
7
Mam taki problem bardzo bym chciała nabyć książkę o pielęgnacji i ogólnej opiece nad bobaskiem. Z tego co sama poszukiwałam znalazłam kilka książek ale ze starą datą wydania gdzie informacje mogą być nieaktualne.
Więc mam pytanie czy macie jakieś książki do polecenia gdzie znajdą się w miarę aktualne rzeczy?
 
reklama
C. Gonzalez "Mocno mnie przytul"
Zawitkowski "Mamo tato co Ty na to"
Sears "Księga dziecka", "Księga snu"
Karp "Najszczesliwsze niemowlę.."
Zależy czego konkretnie szukasz. Jest sporo książek wartych uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Mogę Ci polecic może nie ksiązki, ale ciekawe czasopisma: Mjak mama, dobra mama, albo abc dobrej mamy. Oprócz artykułów o pielęgnacji możesz przeczytać wiele innych ciekawych dotyczących malucha, mamy jest nawet kącik dla taty, także polecam bardzo :)
 
Do góry