reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka o wcześniakach, ich rozwoju i nie tylko.

reklama
Jestem zawiedziona książka.

Pierwsze rozdziały- dobre dla zupełnego laika, który nie wie co to retinopatia etc.
A dalej- dużo wyników w tabelach o inteligencji, zaburzeniach emocjonalnych dzieci z różnych tyg ciąży, z różnymi stóp. wylewa. Dużo, dużo liczb.
Liczyłam na więcej o tym jak stymulować dziecko, jak wspomagać jego rozwój.
 
Buuu szkoda. Miałam podobnie po przeczytaniu książki prof. Rudnickiego, właściwie jej części bo całej nie dałam rady, ileż można czytać opisy architektury szpitala w Szczecinie?
 
dziewczynki, jak chcecie poczytac książke o stymulacji dzieci to zaopatrzcie sie w "wczesna interwencja terapeutyczna. Stymulacja rozwoju dziecka od noworodka do 6 r.ż."
J Cieszyńska/M Korendo
Powiem Wam szczerze że z książek o wczesniakach tylko ta autorstwa prof Hellwich mnie nie rozczarowała.
 
Ja dziś byłam i neurologa i ten polecił mi książkę Pawła Zawitkowskiego "poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka" . Sa w niej zdjęcia jak prawidłowo trzymać dzie ko podczas kąpania, przewijania, jak nosić aby się dobrze rozwijało. Są ćwiczenia rehabilitacyjne pokazane. Ja już zaczęłam ją studiować i od jutra biorę się do pracy z moimi trojaczkami :)
 
reklama
Przyłączam się do wypowiedzi calzedoniafruczka dotyczacej opini ksiazki. Tez bylam rozczarowana. myslalam ze bedzie wiecej cennych informacji, a nie tylko liczby i liczby ktore niby czytalam ale bez wiekszego zaangazowania.
 
Do góry