reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Książka, poradnik ciąża, poród, pierwsze miesiące

Rozwiązania
0
Witam, dziewczyny chciałabym zapytać jakie poradniki czy książki polecacie przeczytać w czasie ciąży o ciąży 😊interesuje mnie ogólnie na co zwracać uwagę w trakcie ciąży, może jakaś dieta, ćwiczenia. Oprócz tego poród, badania i oczywiście pierwsze miesiące z maluszkiem dla nas obojga wskazówki jak trzymać, kąpać, czyścić pępek, kolki, spanie, jedzenie, cycek, szpital itd. To nasze pierwsze dziecko dlatego ineteresuje mnie właściwie wszystkko, jest tego dużo na rynku ale chciałabym wiedzieć które Wy polecacie i które faktycznie mnie czegoś naucza. Nie to że styczności z dziećmi nie miałam bo w rodzinie najbliższej mam aż 5dzieciakow które wiem i pamiętam jak się rodziły i rosły... Ale co do całej takiej najbliższej otoczki mamy i taty wobec dzieciątka nie jestem pewna ile wiem.

reklama

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To forum to najlepsza "książka" z poradami na każdy temat:) naprawdę tyle mitów specjalistów, lekarzy, poloznych które usłyszysz w trakcie ciąży, połogu i macierzynstwa, ile tu się obala i daje naprawdę cenne rady to nie można zliczyć. Wszystkiego nauczysz się w trakcie, na bieżąco ale są rzeczy których nie znajdziesz w żadnym poradniku a które młode mamy i te już bardziej doświadczone podają jak na tacy:) moja rada to znaleźć grupę z miesiącem przewidywanego porodu, dołączyć i wspólnie z innymi dziewczynami przejsć przez ciążę i dzielić się swoimi obawami, dolegliwościami, szczęściem z wizyt itd itd.

ana_banana

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mogę polecić książkę Język niemowląt- Tracy Hogg. Czytałam ją kilka lat temu . Bardzo fajnie się ją czyta. Chyba nie ma w niej porad o pępku i czynnościach higienicznych. Ja dzięki niej dowiedziałam się że niemowle potrzebuje rutyny. U mnie się to sprawdzilo.

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja mogę polecić książkę Język niemowląt- Tracy Hogg. Czytałam ją kilka lat temu . Bardzo fajnie się ją czyta. Chyba nie ma w niej porad o pępku i czynnościach higienicznych. Ja dzięki niej dowiedziałam się że niemowle potrzebuje rutyny. U mnie się to sprawdzilo.
Dla mnie po przeczytaniu kilku stron tej książki nadawała się do kosza. Nie znalazłam w niej nic przydatnego i miałam wrażenie, że pisał ją ktoś kto z dziećmi nie miał w ogóle do czynienia.
Z tego forum można dowiedzieć się o wiele więcej i to praktycznych rzeczy.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
kasieczna Czerwcowa książka kucharska Czerwcówczki 2020 46
A Książka mądrzy Margod Sunderland Potrzebuję porady 0
M Książka GΕŚ śmierć i tuIipan Młodziutkie mamy 0
Lilijanna Książka Kucharska Maluszków Dzieci urodzone we wrześniu 2012 6
dominic Książka o wcześniakach, ich rozwoju i nie tylko. Wcześniaki 17
ferina Książka dla 4-7 latka jako prezent nie tylko gwiazdkowy Przedszkolaki 51
M Ciekawa książka dla 9 latki - POMOCY :) Dzieci urodzone w 2002 roku 10
josevina Książka kucharska - Dieta karmiącej mamy :-) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 201
renata borysek Dobra KSIĄŻKA I FILM Dzieci urodzone w październiku 2010 683
AniaSm książka kucharska Dzieci urodzone w listopadzie 2011 58
pchelka10.05 czy istnieje książka kucharska dla dzieci ze skaza białkowa ???? Kuchnia alergika 3
A Książka o ciąży Ciąża, poród, połóg 17
ivi Książka kucharska maluszków :) Dzieci urodzone w styczniu 2010 40
F Książka zamiast komputera i TV Wychowanie 51
tygrysek82 Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:) Dzieci urodzone w grudniu 2008 116
kita333 Dobra książka Przedszkolaki 12
majeczka02 Książka kucharska dla malucha Dzieci urodzone w październiku 2008 99
sami Książka kucharska naszych dzieciaczków :) Dzieci urodzone w kwietniu 2007 93
karola-04 Książka Kucharska Karmiącej Dzieci urodzone w lutym 2007 48
Mija Książka kucharska mam - ciasta, ciasteczka, obiady, kolacje Mamy będące w domu 754
kinek SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA Dzieci urodzone we wrześniu 2005 267
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
Anulaa88 Poradnik ze szkoły rodzenia Sierpniowe mamy 2018 3
M Pytanie o poradnik Lipcowe mamy 2018 6
M Pytanie o poradnik Kwietniowe mamy 2018 4
tonacja Jaki poradnik ciążowy wybrać? :) Ciąża, poród, połóg 3
kota-behemota Poradnik pielęgnacji dziecka Dzieci urodzone w lipcu 2013 17
Rozyk Poradnik żywienia dziecka Żywienie 1
klariss1 Poradnik pielęgnacji dziecka Dzieci urodzone w grudniu 2011 339
dominic Poradnik Mamuśki Dzieci urodzone w sierpniu 2011 2259
sergeevna Poradnik ciążowy Archiwum grudzień 2011 114
mary-beth Sprawy socjalno-urzędowe - poradnik dla przyszłych rodziców Mamy z Norwegii 9
A Spadające tsh a ciąża Potrzebuję porady 5
O Pomóżcie mi przetrwać... ciąża i problemy Ciąża, poród, połóg 10
M Beta negatywa,a jednak ciąża? Potrzebuję porady 17
Asiulka43212 Przesunięty cykl i ciąża. Ciąża, poród, połóg 6
A Ciąża zagrożona nakaz leżenia plamienia krwawienia Przyszłe mamy 29
Natii91 Ciąża Ciąża, poród, połóg 5
Sylwia1995 Ciąża? Potrzebuję porady 14
E Czy druga blada kreska to ciąża? Staramy się 13
Szczęśliwakobieta Ciąża zagrożona pomocy ! Potrzebuję porady 51
Amagie Koronawirus we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 8
P Ciąża? Staramy się 6
Dalla11 Wczesna ciąża Ciąża, poród, połóg 8