reklama

książki "dla" i "o" dzieciach

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez truskawkaM, 27 Kwiecień 2011.

1. truskawkaM

truskawkaM Fanka BB :)

fajnie by było stworzyć bazę takich książeczkę, może coś ciekawego wpadło wam w rece chcecie coś polecić

ja będę bardzo wdzięczna za polecenie ksiazeczek z zabawami dla naszych niemowlaków

ps. jesli temat nie na miejscu prosze o usunięcie

Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 Kwiecień 2011
  2. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

Ja właśnie zamówiłam takie pozycje (polecone m.in. przez logopedę/specjalistę od zaburzeń dzieci):
    Zabawy paluszkowe - Sąsiadek Krzysztof - 18,49 zł - empik.com zabawy paluszkowe... wyliczanki/wierszyki z instrukcją obsługi dla rodziców... wg specjalistów zabawy paluszkowe bardzo rozwijają małe dzieci.

Zabawy fundaMentalne ZABAWY FUNDAMENTALNE

MASAŻ NIEMOWLĄT Wydawnictwo Harmonia masaż niemowląt

+ zaszalałam i w ciemno zamówiłam ale jeszcze nie wiem czy warto:-) :
    Przytulanki czyli Wierszyki na Dziecięce Masażyki - Opracowanie zbiorowe - 25,99 zł - empik.com
    Opowieści do Poduszki. Bajki z Niespodzianką - Opracowanie zbiorowe - 29,49 zł - empik.com
    365 Opowieści na Dobranoc - Opracowanie zbiorowe - 37,49 zł - empik.com

3. reklama
  4. Minesota

Minesota Fan(ka)

5. magdzior1985

magdzior1985 Fanka BB :)

6. truskawkaM

truskawkaM Fanka BB :)

7. patik80

patik80 Fanka BB :)

futrzakowa "Przytulanki czyli Wierszyki na Dziecięce Masażyki" to całkiem fajna książeczka:tak: kupiłam ją jak Hania była malutka i często korzystałam:tak:

8. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

właśnie kurier przyniósł zestaw książeczek ZABAWY FUNDAMENTALNE ... będę miała co czytać:-)

już czytam pierwszą książeczkę... i podoba mi się!

Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2011
  9. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

A nasza Natalka to farciara, bo ciocia eMka pracuje w drukarni i mała dostała w prezencie z 30 pięknych książeczek z baśniami, legendami, wierszami itd.. i jeszcze na dostać :-)

10. reklama
  11. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Katjusza super;) to teraz przeczytaj wszystkie i powiesz co polecasz;)

12. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

ostatnio dużo się mówi o tej książce...zamierzam przeczytać:-)

Zła Matka - Waldman Ayelet - 33,49 zł - empik.com

Zła matka:
    - kocha męża bardziej niż dziecko
    - woli realizować swoje pasje niż spędzać czas w piaskownicy
    - nie jest ekspertem od wychowania
    - często się myli

Gdy Ayelet Waldman wyznała, że bardziej kocha męża niż swoje dzieci, „dobre matki” chciały ją pobić w programie Oprah Winfrey Show. Domagały się, aby zabrać jej dzieci! Incydent wywołał ogólnonarodową dyskusję, a Waldman napisała książkę, która stała się bestsellerem.

Waldman szczerze i otwarcie mówi o tym, że niełatwo jest żyć w cieniu matki czy teściowej. Trudno jest rzucić pracę, a jeszcze trudniej zostawić maluchy pod czyjąś opieką. Do tego dochodzi zazdrość o synów, brak wsparcia ze strony męża i powszechne przekonanie, że kobieta musi być radzić sobie ze wszystkim.

Dawno nie opublikowano tak życiowej i mądrej książki o macierzyństwie i wychowywaniu dzieci.

Poleć forum