reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki "dla" i "o" dzieciach

truskawkaM

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
146
fajnie by było stworzyć bazę takich książeczkę, może coś ciekawego wpadło wam w rece chcecie coś polecić

ja będę bardzo wdzięczna za polecenie ksiazeczek z zabawami dla naszych niemowlaków


ps. jesli temat nie na miejscu prosze o usunięcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja właśnie zamówiłam takie pozycje (polecone m.in. przez logopedę/specjalistę od zaburzeń dzieci):
Zabawy paluszkowe - Sąsiadek Krzysztof - 18,49 zł - empik.com zabawy paluszkowe... wyliczanki/wierszyki z instrukcją obsługi dla rodziców... wg specjalistów zabawy paluszkowe bardzo rozwijają małe dzieci.

Zabawy fundaMentalne ZABAWY FUNDAMENTALNE

MASAŻ NIEMOWLĄT Wydawnictwo Harmonia masaż niemowląt

+ zaszalałam i w ciemno zamówiłam ale jeszcze nie wiem czy warto:-) :
Przytulanki czyli Wierszyki na Dziecięce Masażyki - Opracowanie zbiorowe - 25,99 zł - empik.com
Opowieści do Poduszki. Bajki z Niespodzianką - Opracowanie zbiorowe - 29,49 zł - empik.com
365 Opowieści na Dobranoc - Opracowanie zbiorowe - 37,49 zł - empik.com
 
futrzakowa "Przytulanki czyli Wierszyki na Dziecięce Masażyki" to całkiem fajna książeczka:tak: kupiłam ją jak Hania była malutka i często korzystałam:tak:
 
właśnie kurier przyniósł zestaw książeczek ZABAWY FUNDAMENTALNE ... będę miała co czytać:-)

już czytam pierwszą książeczkę... i podoba mi się!
 
Ostatnia edycja:
A nasza Natalka to farciara, bo ciocia eMka pracuje w drukarni i mała dostała w prezencie z 30 pięknych książeczek z baśniami, legendami, wierszami itd.. i jeszcze na dostać :-)
 
reklama
ostatnio dużo się mówi o tej książce...zamierzam przeczytać:-)

Zła Matka - Waldman Ayelet - 33,49 zł - empik.com

Zła matka:
- kocha męża bardziej niż dziecko
- woli realizować swoje pasje niż spędzać czas w piaskownicy
- nie jest ekspertem od wychowania
- często się myli

Gdy Ayelet Waldman wyznała, że bardziej kocha męża niż swoje dzieci, „dobre matki” chciały ją pobić w programie Oprah Winfrey Show. Domagały się, aby zabrać jej dzieci! Incydent wywołał ogólnonarodową dyskusję, a Waldman napisała książkę, która stała się bestsellerem.

Waldman szczerze i otwarcie mówi o tym, że niełatwo jest żyć w cieniu matki czy teściowej. Trudno jest rzucić pracę, a jeszcze trudniej zostawić maluchy pod czyjąś opieką. Do tego dochodzi zazdrość o synów, brak wsparcia ze strony męża i powszechne przekonanie, że kobieta musi być radzić sobie ze wszystkim.

Dawno nie opublikowano tak życiowej i mądrej książki o macierzyństwie i wychowywaniu dzieci.
 
Do góry