reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

reklama
ignorancja u nas zwykle sie nie sprawdza. mala wtedy drze sie dopopty nie dostanie tego czego chce albo az padnie ze zmeczenia. lagodniej jest odwrocic uwage dziecka. np nie chce wracac ze spaceru do domu? w domu czeka pyszne sniadanko, to ulubione z reklamy tv. nie chce pozbierac puzzli? zamieniamy to w zabawe hyc hyc hyc podskakuje puzzel i hop do kartonika. dziecko zaskoczone dziwnym pomyslem zapomina co chcialo przed chwila.
 
Drze się dopóki nie dostanie czego chce ponieważ wie, że dostanie. Ja poczekałam parę razy, aż padnie ze zmęczenia. I mam spokój :tak:

Potrzeba do tego mnóstwa cierpliwości i silnych nerwów. Jeśli sytuacja ma miejsce w domu, najlepeij znaleźć sobie jakieś zajecie i udawać, że się nie widzi.
 
Witam.Ta książka jest naprawdę dobra.Moja córcia wczoraj usnęła sama,bez bujania i przespała całą nockę aż do 8 godz. rano.A teraz śpi jak suseł po obiadku.Naprawdę polecam.Pozdrawiam.
 
Pomoże napewno.Trzeba tylko być twardą.Wiem,że jest bardzo ciężko jak nasza pociecha płacze,ale naprawdę trzeba to przetrwać.Życzę powodzenia,uda się napewno.Pozdrawiam.
 
witam.ja miałam tę książkę i próbowałam coś z niej urzeczywistnić jak synek był mniejszy,ale i tak się nie powiodło(chodziło o spanie w łóżeczku),a było dużo płaczu,łez i nerwów:no:,a moje dziecko z wiekiem samo zaczęło spać w tym nieszczęsnym łóżeczku i teraz jak sobie przypomnę o tych metodach to mam gęsią skórkę:baffled: i wyrzuty sumienia:no:.to,co piszą w tej książce,żeby zostawiać dziecko same,płaczące w tym łóżeczku i wychodzić z pokoju na coraz dłużej to według mnie teraz jest straszne i nigdy bym tego nie powtórzyła:angry::crazy:,ale to moje zdanie na ten temat,a każdy zrobi jak uważa;-)
 
reklama
Witam,

Wystąpiłam dwa tygodnie temu na forum z prośbą o przesłanie książki Uśnij wreszcie w wersji elektronicznej i niestety nie było odzewu :sad: Czy ma ją Pani może w wersji elektornicznej i byłaby w stanie mi przesłać mailem na adres monika.zysk@gmail.com

Z góry dziękuję

Witam.Ta książka jest naprawdę dobra.Moja córcia wczoraj usnęła sama,bez bujania i przespała całą nockę aż do 8 godz. rano.A teraz śpi jak suseł po obiadku.Naprawdę polecam.Pozdrawiam.
 
Do góry