reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Zobaczmy - najpewniej jeszcze mi się coś przypomni ale teraz na tapecie mam wstyd i nieśmiałość. Chciałabym wiedzieć czy są to normalne etapy rozwoju dziecka i jak w takich sytuacjach postępować. (wiem że nieśmiałość może być cechą osobowościową ale może być też nieumiejętnością zawierania przyjaźni). Napewno będzie interesujące poczytać o złości i agresji u dzieci, o sposobach radzenia sobie z niewykonywaniem poleceń..... Może coś o bajkoterapii i sposobach oswajania strachu....


No to są moje "3 grosiki"....
 
reklama
Tak sobie jeszcze przypomniałam - skleroza zaatakowała mi już tę część mózgu....

Może dobrze byłoby przybliżyć zagadnienia jak Asperger, ADHD....
 
O niesmialosci tutaj

Co robic zeby sluchało tutaj
Bajkoterapiatutaj
a o agresji, co bys chciala poprosze podookreslaj i baaardzo (jak zawsze) dziekuje Ci za pomoc:-)
 
Dziewczyny, od dawna tu nie zaglądałam z wielu powodów.... jeśli chcecie jeszcze tę książkę a nie macie piszcie do mnie na gg. Powysyłam.
W tej chwili nie jestem w stanie sobie przypomnieć której z Was ją wysłałam.
Zapraszam na gg.
 
Witam !

Ja jestem mamą prawie dwuletniej Martynki i mam z jej usypianiem ogromne problemy (szczególnie tym wieczornym) :-(.

Również bardzo proszę o przesłanie tej książki : rere79r@gmail.com

Z góry dziękuję :)
 
Witam, ja bym z chęcia poczytała o rozstaniach z mamą, o tym jak wysłać dziecko do żłobka....
 
Agresja - jak sobie radzić - np. ignorowanie, system nagród i kar.

Rozstania - rozwód

śmierć - jak mówić o śmierci

bajkoterapie



Jeśli są jakieś arytkuły (a napewno) to sorka

Byłam ostatniu na szkoleniu pt. jak radzić sobie z wybuchami złości u dziecka - może jakieś notki o szkoleniach dla rodziców?
 
Maly klamczuch
Sen,koszmary senne
Agresja-jak uspokoic dziecko,jak przeciwdzialac atakom agresji
Moze cos o tym aby maluch po sobie sprzatam zabawki
Rostanie z pielucha
Centyle-jak odczytac tabele
 
reklama
Do góry