reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Nie mam zamiaru dalej Was przekonywać do swoich metod bo to zbyteczne.. Tak się składa, że ja z jakichś powodów wybrałam taką a nie inną metodę (o dziwo mimo, że taka zła a jednak skuteczna u nas:baffled:) i nikogo nie namawiałam ani nie namawiam do stosowania jej..
Proponuję wrócić do głównego tematu wątku i poradzić może Karolinie jakieś metody do jej synka

Chetnie skorzystam z kazdej pomocy. Dzieki z gory.

No więc panie.. do dzieła..!!! chyba lepiej podzielić się swoimi sprawdzonymi a zarazem jakże poprawnymi metodami bo to bardziej pożyteczne.. a nóż przyda się i dotrze do tych niedouczonych i (jakże to ludzkie) popełniających błędy mam :sorry2:
 
reklama
ja czytalam 'jezyk niemowlaka' czy jakos tak,wlasnie Tracy Hogg i nie zgadzalam sie w wiekszosci z Jej poradami i akurat u mnie,moje metody dzialaly...
my nie przechodzilismy okresu drapania czy innych takich pomyslow...kilka razy Nika uderzyla tate w twarz,ale lekko i bardziej dla zabawy i od razy siadalismy na Jej poziomie zeby Nas widziala dokladnie i mowilismy ze to nie grzecznie i nie wolno i tak sie nie robi.Wszystko w lekko ostrzejszym i stanowczym tonie i teraz Nika nawet nie pomyslkalby chyba o powtorzeniu takiej akcji:no:
ale kazde dziecko ma swoje dziwne zachowania,Nika moze nie robi tego ale zaczely sie sceny na placach zabaw,wiec trzeba znalesc swoj zloty srodek....
 
Ja tak niby na temat a wcale nie ... Czemu nie kupicie książki w księgarni ?


Powodów może być wiele, pewnie każdy ma inny ale ja np:
-bo taniej
-bo wygodniej-wole czytać e-booki,
- no i najważniejszy: bo w moim przypadku w polskiej księgarni będę za jakieś 3 lub 4 miesiące a ja potrzebuję wcześniej. W wielu internetowych nie wysyłają zagranice:angry:, a nawet się nie można zarejestrować bo ciągle wyskakuje błąd w zapisie kodu pocztowego:angry:
 
reklama
Moja córcia od 20 sierpnia ma katar, to juz 3 miesiąc leci jak nie było dnia bez kataru. katar zmiania sie raz wodnisty raz gesty zolty zielony.. i tak w kolko. od 10 wrzesnia (gdy tylko moze) uczeszcza do zlobka, bardzo chcetnie tam idzie. jednak 2 tyg temu przechodzila zapalenie zatok sitowych i uszu. jak skutecznie wyleczyc 2latke z kataru?????????????
 
Do góry