reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić jakąś dobrą książkę na temat drugiego roku życia dziecka?
Filip właśnie skończył roczek i przydałoby się troszkę poczytać, co nas w tym nadchodzącym czeka.

pozdrowionka
nikita
 
reklama
Nikito Kochana dla Filipka na urodzinki!!!!

Radosnej minki i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!
43.gif


ja ze swojej strony polecam ksiazke "drugi i trzeci rok zycia dziecka" Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
jest cala seria tych ksiazek poczawszy od okresu ciazy, przez I rok itd...mi bardzo pomogla ta o I roku a teraz bede kozystac z nastepnej ;) jest tu opisany kazdy miesiac zycia i czego sie w nim spodziewac, jak sytmulowac dziecko do rozwoju, czym sie martwic a czym nie przejmowac....zobacz moze i Tobie sie spodoba
buziaki

ps.. jak tak urodzinki Filipa?
 
Dzięki, dziewczyny, poszukam tej ksiązki. a jeśli chodzi o urodzinki, to świętujemy dopiero w sobotę, bo dziadkom nie pasowało w tygodniu, więc impreza opóźniona , ale to nic. Od nas narazie dostał mnóstwo buziaków i prezenty. Napiszę jak było na imprezce w naszym starym urodzinowym wątku na Niemowlakach.

pozdrowionka
nikita
 
Hej, NIKI!
my wyprawiamy urodzinki dla Darii w niedzele! tak się szczęśliwie złożyło,że to właśnie jej dzień urodzin.
a co do ksiażek, to przyez ostatnie dni przeglądałam oferty księgarni internetowych i moją uwagę szczególnie zwróciły te książki:
wspomiana już "drugi i trzeci rok życia dziecka" A. Ersenberg
oraz "gry i zabawy z maluchami" Jackie Siberg,
     "Dziecko od 1 roku do 3 ...." ?                  
      "Język dwulatków" T. Hogg

ewętualnie jeszcze
      "Każde dziecko może nauczyć się regół" Anette Kost-Zehn
Może już ktoś posiada te książki i podzieli się opiniami na ich temat?
 
Dzięki , Dora, nie mam zbytnio czasu chodzić po księgarniach,ale dzięki tym informacjom nie rzucę się na pierwszą książkę, którą zobaczę tylko popatrzę dalej. No i nie wiedziałam, że istnieje "Język dwulatków" ... a może ktoś ma w wersji elektronicznej?

pozdrowionka
nikita
 
Tutaj mozna podobno kupic za 14,99 zł
http://www.kdc.pl/servlet/SNFMain
nr katalogowy 159012
Tylko strona internetowa jest podobno nieaktualna i nie ma na niej tej pozycji więc trzeba zadzownic lub napisac maila, dopytac i zamówić.

Polecam tą książkę
 
reklama
Tracy Hoog-"Język dwulatka" rewelacyjna książka.Chyba to własnie dzięki niej jestem bardziej cierpliwa i wyrozumiała dla mojego szkraba.
 
Do góry