reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki Filmy muzyka :)

to teraz moja kolej :)
a wiec ksiażki:
"nemesis" shaun hutson
"dzień śmierci"shaun hutson
"creed" creed
"mnich" mathew gregory lewis
"pachnidło" patrick süskinda
"niania w nowym jorku"
Filmy:
"siedem dusz"
"z piekła rodem"
"skazany na bluesa"
"babylon A.D."
 
reklama
taakk Dżem z Riedlem to była kapela.. cały sens bluesa a po jego śmierci to juz nie to moim zdaniem
jednak na codzień nie słucham tej muzyki wolę raczej inne klimaty :)
moje the best kapele to Cradle of filth, Haggard, Apocalityca, A perfect circle i Dead can Dance a z polskich to happysad, coma oczywiscie, closterkeller i kuriozum
a wokalista Cradle to normalnie facet moich marzeń! oto on :
1240339881526_f.jpg


ale też uwielbiam piosenkę Edwina Collinsa "A girl like you"
 
Wszystkie książki Jonathana Carrolla-dla mnie mistrz mieszania fantazji z rzeczywistością ,na rozweselenie John Irving-lekkie i przyjemne ale inteligentne powieści.Anne Rice-wampiry ,czarownice i inne strachy-bezbłędny styl.
Poza tym,literatura astralijska i czeska-przerobiłam większość pozycji.Teraz właśnie szykuję się do następnego maratonu czytelniczego -przy karmieniu piersią przeczytałam stosy książek-tak 3-4 na miesiąc .
A z filmów ostatnio wpadły mi w oko polskie produkcje -senność i 33 sceny z życia,zapadają w pamięć -szczególnie te ostatnie.
Czysta krew-2 sezony i czuję niedosyt...
Wczoraj przemaglowałam z córkami Spirited Away-w krainie bogów -mam słabość do anime ,szczególnie tego na poziomie-polecam też Ruchomy zamek Hauru,bajka nie tylko dla dzieci...
A propos-to taki podobny wątek na forum już chyba był dawno temu:)
 
nemseis: To mamy podobne gusta muzyczne:-)
U mnie są jednak chyba trochę bardziej zróżnicowane bo słucham muzyki od starego rocka (the doors, Led zeppelin), przez blues, psychobilly, rockabilly, rock`n`rolla, po te ostrzejsze klimaty (Kat, Cradle of filth, Amon amarth, Iron maiden).;-)
A wracając do książek to bardzo lubię czytać pamiętniki. Jak znacie jakieś fajne pozycje to polećcie. :tak:
 
Polecam film: Marley i ja (można się na nim i pośmiac i trochę popłakac)

Marley+&+Me+Flyer+Front.jpg


Kolejnym filmem który gorąco polecam jest: Wpadka

wpadka.jpg
 
Ostatnia edycja:
Olgha co do anime, to się zgadzam w zupełności :-) Japońska animacja to moja życiowa miłość. ;-)
Z książek...
A. Golden "Wyznania gejszy" (moja biblia...znam na pamięć)
H. Fielding "Dziennik Bridget Jones" (zawsze mnie rozwesela)
Lisa Lee "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" (popłakałam się przy tym...)
M. Ufkir "Uwięziona"
Oprócz tego uwielbiam wszelkie książki Deana R.Koontza (wolę te starsze,aczkolwiek nowe również miło się czyta), jak mam ochotę na thriller-horror.
A. No i Grocholi "Trzepot skrzydeł"- uważam,że genialne i każda kobieta powinna to przeczytać.

Co do filmów...
Ostatnio wyszedł "Jestem na tak" z Jimem Carrey'em-bardzo mi się spodobał.
Oczywiście "Dziennik Bridget Jones", "Totalna magia", "Adwokat diabła"... :-)
 
nemesis a no przystojny przystojny :tak:;-)
słuchałam ich parę lat temu, a potem zamieszkałam z mężem która najchętniej marleya słucha:-p
z muzyki nic nie polecę, bo słucham różnie a ostatnio jakoś ciszę wolę :tak:
Ale książki!
Karotka też pochłonęłam "kwiat śniegu...", o tej kulturze i obyczajach ciekawie napisała Jung Chang w książce "Dzikie łabędzie: trzy córy chin" - to już autobiograficzna powieść...
Dla mnie:
- nr jeden w poezji jest Poświatowska, choć proza też jej ładnie wyszła m.in. "list do przyjaciela" -> Alex myślę, że można podciągnąć to pod pamiętnik.
- w reportażach Tadeusz Nowak, Kapuściński i Cejrowski. Choć ostatnio wciągnełam Kingę Choszcz i też zadowolona jestem :tak:

Ogólnie czytam cały czas, a jak chciałam polecić to mi wszystko z głowy wyleciało :-p
 
reklama
Do góry