reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Książki Filmy muzyka :)

reklama

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
Hej wyciągnęłam inny niż dzieciaczki temt:-D
W niedzielę byliśmy w kinie na filmie "NINE". Niestety strasznie się zawiodłam:no: Muzyka z filmu nie porywa i nawet świetna obsada jak dla mnie nie uatrakcyjniła filmu.:no:

Moniczkaleg83

Fanka BB :)
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Ja byłam ostatnio na CIACHO i też mi się nie podobał:no: Kiepskie teksty i ogólnie chaotycznie było. Film można oglądnąć- ale chyba nie koniecznie, aż w kinie....

Magdalena0713

Miasto
okolice Krk
Rozwiązania
0
Z książek...
A. Golden "Wyznania gejszy" (moja biblia...znam na pamięć)
H. Fielding "Dziennik Bridget Jones" (zawsze mnie rozwesela)
Lisa Lee "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" (popłakałam się przy tym...)
Ja też uwielbiam Lise See :-D A "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" poplamiłam łzami :tak:
I musze się przyznać, że jako "stara koza":-p nadal mam słabość do Małgorzaty Musierowicz:zawstydzona/y:. Jak mam zły dzień, to czytam "Idę sierpniową" i już mi lepiej :happy2: :-)

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
ktos tu pisał ze lubi pamietniki ,,,wiec proponuje "Daj mi!" Irina Dienieżkina
co do muzyki to widze tutaj zupelnie nie moje klimaty wiec nie bede sie udzielała a film polecam Avatar a ostatnio obejrzałam niezły horror (zwykle nie ogladam ale ten byl naprawde dobry) "Ostatni dom po lewej"

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
a ta ksiazka daj mi to moze nie do konca taki typowy pamietnik ale cos zblizonego bez datowania heh

reklama

ewusek1203

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Dołączam się do grona miłośniczek M. Musierowicz. Mam w domu całą "Jeżycjadę" :-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry