reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki Filmy muzyka :)

reklama
Hej wyciągnęłam inny niż dzieciaczki temt:-D
W niedzielę byliśmy w kinie na filmie "NINE". Niestety strasznie się zawiodłam:no: Muzyka z filmu nie porywa i nawet świetna obsada jak dla mnie nie uatrakcyjniła filmu.:no:
 
Z książek...
A. Golden "Wyznania gejszy" (moja biblia...znam na pamięć)
H. Fielding "Dziennik Bridget Jones" (zawsze mnie rozwesela)
Lisa Lee "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" (popłakałam się przy tym...)

Ja też uwielbiam Lise See :-D A "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" poplamiłam łzami :tak:
I musze się przyznać, że jako "stara koza":-p nadal mam słabość do Małgorzaty Musierowicz:zawstydzona/y:. Jak mam zły dzień, to czytam "Idę sierpniową" i już mi lepiej :happy2: :-)
 
ktos tu pisał ze lubi pamietniki ,,,wiec proponuje "Daj mi!" Irina Dienieżkina
co do muzyki to widze tutaj zupelnie nie moje klimaty wiec nie bede sie udzielała a film polecam Avatar a ostatnio obejrzałam niezły horror (zwykle nie ogladam ale ten byl naprawde dobry) "Ostatni dom po lewej"
 
reklama
Do góry